Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el, hogy le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy le tudjak mondani a szerelemről/szexről?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jó pasi, eddig még senkinek sem kellettem, aki tetszett. Nagy esélyt látok rá, hogy ez mindig így lesz.

Szeretném élvezni az életet, és vannak is dolgok, amiket szeretek csinálni, de mióta bennem van ez az érzés, már semmihez nincs kedvem, üresnek érzem magam.

Hogyan érjem el, hogy tényleg le tudjak mondani erről, és újra tudjak foglalkozni a nekem örömöt okozó dolgokkal?


2015. febr. 3. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ilyenben nem fogok senkinek tanácsot adni sry.


Inkább abban, hogy lehetne önbizalmad...

2015. febr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha lenne önbizalmam (ebben a kérdésben), az önbecsapás lenne. A tükör nem hazudik.
2015. febr. 3. 14:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Elképzelem a beszélő tükrödet barátom.:)
2015. febr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Gondolhatod hogy nem először mondják nekem ezt az önbizalom dolgot, és régen még volt is. De ha csak visszautasítást kapsz, akkor mitől lenne önbizalmad?
2015. febr. 3. 14:29
 5/11 anonim ***** válasza:
A visszautasításokból lehet csak igazán tanulni!
2015. febr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az önbizalom belülről jön. A visszautasítás kívülről.

Az értékeidet senki sem veheti el vagy csorbíthatja visszautasítással.


A durva visszautasítások pedig szimplán a másik embert minősítik. Egy igazi nő normálisan adja tudtodra a dolgokat.

2015. febr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kérdést olvasva, megnyitás előtt az életemet mertem volna rá tenni, hogy egy ronda férfi fog itt sopánkodni. Lottóznom kéne... :/
2015. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Képet is tehetnél fel, vagy küldj egyet privibe.
2015. febr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, erre leginkább az a megfelelő válasz, hogy a kényszer rávezet majd hogy lemondj a szerelemről/szexről. Ha nincs más választásod, akkor csak ezt tudod tenni. És SZVSZ jobban is jársz.
2015. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, úgy értem hogy érhetném el, hogy ne is legyek boldogtalan emiatt.
2015. febr. 4. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!