Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kövér nő sehogysem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kövér nő sehogysem lehet vonzó az ágyban? Mindenképp visszataszító?

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
ha lefogy akkor még lehet vonzó :P
2015. febr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3 üveg pálinka után már lehet h az
2015. febr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Nincs rá univerzális igen vagy nem.
2015. febr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem a teltebb, molettebb lányok is lehetnek szexik. Pl.: [link]
2015. febr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De lehet vonzó, sőt szexi és izgató is.

Egyik exem sosem volt pille súlyú. Mikor összejöttünk eleve töltött galamb volt, és ez később gyarapodott..

De előnyösen hízott, mert a nőies ívelt csípő, kerek fenék maradt, csak nagy lett. :)

És még úgy is mindig kívántam.

Jó erre valószínű rátesz, hogy az ágyban messze magasan kiváló volt. :)

De igen egy kövér lány is lehet izgató és szexi.

2015. febr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Először is furcsa ezt a kérdést megvitatni, mert mindenki másképp használja a kövér fogalmát. Csomó ember eleve a számára már taszítóan túlsúlyos embereket nevezi kövérnek (a többit mondjuk molettnek), így számára ez a kérdés kb úgy hangzik, hogy a csúnya lehet e szép. Az ő válaszukat nyilván ismerjük.


Ráadásul ugye - közhely következik - az ízlések és a pofonok különbözőek lehetnek. Csomó pasit találni, aki kifejezetten a dagibb lányokhoz vonzódik. Nyilvánvalóan nekik sem kellene egy hutt, de náluk biztosan máshol van az ingerküszöb.


És akkor bejön az, hogy kövér és kövér nő között hihetetlen különbségek vannak. Vannak ezek a tipikus, tokás, malacképű, pocakos csajok, hozzá azzal a mindenki tudja, milyen nevetéssel. Hát ők sajnos nem szexik, az biztos. A másik változat, akinek a feneke nő olyan méretűre, hogy derékból kell lépegessen - ő sem nyert.


Kapásból eszembe jut viszont két csaj haverom is, akik tökéletes ellenpéldák. Egyikőjük egy kis dugó volt, szép arccal, hatalmas dudákkal, életteli, vidám mosollyal. Kifejezetten kövér volt, mégis abszolút szexi csajnak tartottam - nem mellékesen az egyik legjobb cimborámmal járt két évig, aki odáig volt az alkatáért. A másik meg jó 180 magas, és közel egy mázsa volt, de simán vállaltam volna őt is. Egy baráti nudizás alkalmával pucéran is láttam, szerintem nem volt mit szégyellnie. Arányosan oszlott el rajta a felesleg, és mellé öltözködni nagyon tudott - ami az ő esetükben szintén fontos.


Szóval az én véleményem az, hogy igen, lehet, de számukra komolyabb munka ezt elérni - ezért szerintem tisztelendő.

2015. febr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kinek mi. Én mindenesetre maradok a vékony lányoknál.
2015. febr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én "ex-körvér" csajként mondom,h szerintem nem lehet vonzó. De nem csak azért mert egyszerűen vizuálisan gyönyörködtetőbb a vékony. Amióta lefogytam, szépnek érzem magam és emiatt a mindennapokban és az ágyban is "sugárzom". Ha az ember szépnek tartja magát (de nem hiú) akkor szebbé is válik. Közhelyes de teljesen igaz.


20/L

2015. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én akarok egy ilyen nőt az ágyamba
2015. febr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ez nem kívánságműsor Kedves 9-es. 😀


Írj a Mikulásnak és akkor lehet kapsz egy kis sütit. 😉


Jó éjt! 😘

2022. júl. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!