Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha egy fiú közeledik, és a lány teljesen normálisan visszautasítja, akkor hülye ribi, ha nem szól semmit, akkor gerinctelen, és így tovább? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek természetesen, tudom, hogy nem mindegyik srác és férfi ilyen.

De szerintem sokan nem értik meg, hogy nem csak visszautasítva lenni kínos, hanem visszautasítani is úgy, ha nem vagy tahó, és nem akarod megbántani a másikat. Nagyon sok fiúra jellemző az, hogyha ők bepróbálkoznak, onnantól kezdve nem lehet jól kijönni a dologból, mert ha megmondom neki, hogy nem szeretnék tőle semmit, beképzelt leszek, ha ignorálom és ráhagyom, hogy majd észreveszi magát, akkor gyáva féreg, ha kedves vagyok vele, akkor hitegetem, etc. Ilyenkor mit akarnak, hogy jöjjek össze velük sajnálatból, vagy mert nem tudok olyan "lerázást" már kitalálni, ami után nem én leszek a szemétláda?



2015. febr. 3. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne kisfiúkkal ismerkedj. Hitegetés meg a f**zom, csak azért, mert kedves vagy és szívesen beszélgetsz valakivel, vagy a közelében, még nem jelenti azt, hogy szeretnél tőle többet is. Nem kell foglalkozni az ilyenekkel, sértődjenek meg, majd kialudják.
2015. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sztem az egyenes beszéd a fontos.
2015. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezek ilyen önvédő mechanizmusok a fiuknál, nem kell foglalkozni vele hogy mit mondanak. Ne gázolj feleslegesen a lelkükbe, de zavad el őket nyugodtan.
2015. febr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mialatt hitegeted és nem küldöd el az alatt elpazarol rád csomó energiát és időt. Közbe már rég olyan lánynak is tudott volna udvarolni akinek bejön.
2015. febr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: De éppen ez az, hogy nem hitegetem. Világosan megmondom, hogy nem szeretnék többet tőle (most nem egy emberről van szó, hanem erről a típusról), csakhogy normálisan, és felesleges bunkóság nélkül, mire ő azt veszi le, hogy tuti akarom én, csak még győzködnie kell.
2015. febr. 3. 16:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Félreértettem elnézést. Ezzel együtt kell élni, igenis legyél határozott továbbra is, ha nem érti meg akkor mehet ignorált falvára. kitartás :) 4 voltam
2015. febr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdekes egy kérdés. Tényleg vannak ilyen kisfiúk. De aztán meg ha nem küzd tovább az illető, akkor meg az van, hogy miért nem képes tovább harcolni a kiszemelt lányért. Megkapjuk azt a fejünkre, hogy semmi kitartás nincs bennünk. De ez is biztos korosztály függő.
2015. febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez nem számít.

Teljesen mindegy, hogy hogyan és mikor és hogy mondod meg neki h nem lehet semmi mert csak azt érti meg az ember ilyenkor férfi és nő is, hogy "nem tetszem neki"


Aztán az, hogy ezt ki hogy kezeli az már ne érdekeljen. DE! Minél hamarabb add tudtára.

2015. febr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!