Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szép arc lehet olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép arc lehet olyan vonzó, mint egy jó alak/test? Szép arc, nem 'tökéletes' test vs. Jó test, áltagos arc?

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De még mennyire!
2015. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Úristen
2015. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Inkább az első, az alakon lehet változtatni.
2015. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze, de egy fej test nélkül mire elég?
2015. febr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Jo test es atlagos arc.

Hallod az alakon lehet valtoztatni, de ha az olyan konnyen menne nem lennenek koverek :)

2015. febr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Találkoztam már elég sok olyan lánnyal, akiknek nagyon szép arcuk volt, de hozzám képest elég testek voltak. Szóval emiatt az utóbbira tenném a voksom, a Jó test, átlag arc.
2015. febr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

az a baj hogy nincs jelentősége, mellesleg amit írsz az eléggé nem feltétlen igaz.


teszem azt, egy 50 kilós csaj normális magassággal ha felhízna pl. 100 kilóra arcra is csunyácska lenne.


De amúgy a pasiknál is igaz ez, nézz meg egy kövér pasit pl. (VV Maci), na ha ő lefogyna még vonzó is lenne a nők számára.


Volt régen a nagy fogyás nevezetű műsor, ott volt a legjobban látható ki hogy változott, és a győztes csávó volt szinte a legkövérebb, legrusnyább és a végére még én is megirigyeltem. Pedig én nem vagyok kövér egyáltalán, teljesen átlagosnak vélem magam.

2015. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A nem tökéletes alatt nem kövért értettem.
2015. febr. 3. 21:27
 9/12 anonim ***** válasza:
A pasik inkább a testre mennek Mennyi olyat látni, hogy tök jó testű, de rusnya fejű nő mellett ott megy a frankó pasija. A fejet lehet vakolni, könnyebb, mint kidolgozni egy jó testet. Inkább a test számít!
2015. febr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem szép az arcom, van rajtam kb 5 kg felesleg, nem vagyok dagadt, még a formám is nőies, de mégis azt kapom a pasiktól, hogy csak egy pár kg-t fogyjak, és rohadt jó nő leszek. És nem is kellek nekik így.
2015. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!