Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan fiú, aki 2-3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú, aki 2-3 éve a párjával van, esetleg együtt is laknak, de nem unja a lányt szexuálisan és külsőre sem? Meséljetek.

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy egy fiú 2-3 év után is ugyanúgy megnézi-e és megkívánja-e a barátnőjét mindig :)
2015. febr. 4. 08:36
 1/6 papagenou ***** válasza:
több mint 2 éve vagyunk együtt és igen, most is ugyanúgy kívánom.
2015. febr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a nőn is múlik. Mármint, akármilyen csinosak tudunk lenni, hajlamosak vagyunk eltunyulni, hisztisek lenni, nem szexelni.

Szerintem a titka az, hogy mindkét félnek még fontos a kapcsolata. Közös programok, szexis ruhák és játékok. (mint a kapcsolat elején)

A szexet fel lehet dobni, a külsőn lehet változtatni (új frizurát kipróbálni, más stílusú ruhákat stb)

(20/L voltam)

2015. febr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 papagenou ***** válasza:
fhu, 20as lány. HISZTI... na azzal bármikor ellehet venni a kedvemet :D
2015. febr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Válaszokat még, még... !! :)
2015. febr. 4. 08:57
 5/6 anonim ***** válasza:
5 éve vagyunk együtt, abból 3éve együtt élünk, a szex nem hogy rosszabb, de sokszor jobb is mint az elején. Ahogy egyre jobban egymáshoz csiszolódunk, egyre több dolgot próbálunk ki, mindig van valami kis újdonság. Persze az is fontos, hogy az elejétől fogva testi vonzalom is van köztünk, és mindkettőnknek nagy étvágya van szexuálisan, valamint nem félünk az ujdonságoktól. Nekem a párom teljesen az ideálom, a mai napig is nem érdekből hanem ösztönösen dícsérem, azért mert így is gondolom. A másik meg, hogy mindig mindent megbeszélünk, egymás legjobb barátai is vagyunk. Szerelmesek vagyunk még most is, a megszokásból együttlét, meg a szeretet nagyon messze van, lehet el se jön soha, ha minden jó megy. Épp kezdjük előkészíteni a legnagyobb "projektet", amit egy pár csinálhat, a gyermekeinket :)
2015. febr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Jázi :) ***** válasza:

Nem fiú vagyok de válaszolok. :)

Sokban függ a nőtől is,hogy nem unják meg. De ez fordított helyzetben is így van. Nem kell készpénznek venni,hogy van párunk. Kicsit mindig kell újdonságot csempészni ebbe is. Évek múlva is lehet csábítgatni egymást, flörtölgetni, hogy éreztessük, tekintünk még egymásra nő és férfi ként.

2015. febr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!