Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Titeket mi fog meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Titeket mi fog meg egy lanyban?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy taliztok mondjuk egy lannyal es azt mondjatok ,, na o kell nekem'' . Mi az ami miatt ugy erzitek kell? Mi az ami felkelti az erdeklodeseteket? :)

2015. febr. 4. 10:31
1 2
 1/12 ElnökÚr ***** válasza:
46%
a punciszag
2015. febr. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Intelligencia, vonzó külső, azonos szexuális igények.
2015. febr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Főként a jellem, de ez ugye csak idővel derül ki.
2015. febr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A segge.
2015. febr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
arc,szemek...jobban mondva az összkép!szeretem azokat a lányokat akiken van mit fogni,de pl.ha nincsenek húúú de milyen cicijei nem hátrány!:)
2015. febr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 aladar12 ***** válasza:

arc, cici, test, kiállás, hang, szem, jellem stb.

amúgy igazából nem tudom, ez csak úgy jön.

2015. febr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Első pillantásra...stílus(öltözködés,haj,smink),arc,szemek és ami a legfontosabb az a mosoly.

Ha már beszédbe elegyedünk... szem kontaktus, határozottság,intelligencia,viselkedés.

37F

2015. febr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Számít a vonzó külső is, de nem az a legfontosabb!, ugyebár szép tányér üresen, mit sem ér...

Sokat számít a kellemes hangszín, a kulturált beszéd, választékos szókincs, testtartás, szolid megjelenés, és fontos a szerénység!

Nem kedvelem a nyávogós, flegma, öntelt, ki ha én nem típusú lányokat, akik azt hiszik magukról, hogy ők a legtökéletesebbek, stb...

2015. febr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

a mellllleeeeeeee


a naaagyyy melllllleeeeeeeeee

2015. febr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Arc es test
2015. febr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!