Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, nektek melyik lany jon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, nektek melyik lany jon be jobban? Miert?

Figyelt kérdés

melyik fajta lanyt szeretitek jobban?

1. Egy olyan lany aki szep, van stilusa viszont borzasztoan konnyuveru, es szex utan otthagyja aparnert. Kihagytam hogy csunyan beszel.

2. Ez a lany is szep es stilusa is van, de o inkabb olyan felosebb. Nem fekszik le 2 het utan senkivel, varni kell ra, es alaposan meg kell hoditani h 100%-ig bizzon a partnerbe mikor lefekszik. Beszede kulturalt, bo szokinccsel rendelkezik.


Ki melyiket valasztana? Azt aki konnyen adja magat, vagy azt akiben van kihivas?



2015. febr. 4. 12:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szexre 1., barátnőnek 2.
2015. febr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Attól függ mire van szükségem. Mindkettő jó, csak más helyzetben.
2015. febr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha megkívánnám a szexet, az elsőt, de ha szeretnék beszélgetni is, ismerkedni, nem csak dugni egyet, mindenképpen a másodikat.
2015. febr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A masodikat mindenkepp :)
2015. febr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Mokyu! ***** válasza:
1 mert minek hódítsam meg ha a szex után úgy is lelépek + ez lelép tehát nekem még ezzel se kell foglalkoznom
2015. febr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyik sem. R!bancok nem kellenek, a hódításban pedig nem hiszek. Két ember agy összeillik vagy nem.
2015. febr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 opened paradise ***** válasza:
2.
2015. febr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2.
2015. febr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez azért függ pár dologtól...

Ha tartós kapcsolatot keres valaki, nyílván a másodikat. Viszont ha egy jó szombat esti menetre vágynék, nem bíbelődnék a másodikkal, bár ez gondolom érthető.

Meg hát szerintem attól is függ mennyire ismerném őket. Például a 2-es számút ha jól ismerném, évek óta jó barátok lennénk nem valószínű hogy bepróbálkoznék nála (egyrészt mert lehet hogy nem is tetszik, úgy értem oké hogy szép, de mivel barátok vagyunk nem tudok rá úgy szép lányként tekinteni, mint potenciális barátnőjelölt, másrészt meg nem biztos hogy vállalnám a rizikót hogy elkúrjam a barátságunkat egy esetleges 2 hónapos kapcsolat miatt), ellenben ha megismerem az 1-es számú versenyzőt, 2 hét alatt nem biztos, hogy kiderül róla milyen is valójában.

Persze, úgy is mindenki okoskodik, hogy a 2-es a tuti, de kérdem én, akkor miért van annyi csalódás a világban? :)

2015. febr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

minden nő másra használható

van amelyik szépen takarít meg van amelyiket kúrni jó

2015. febr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!