Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi szemmel ez mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi szemmel ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Szeretek egy srácot tiszta szívemből, de ő nagy nőfaló, sok nőt lefektetett. Érzem, hogy érzelmek vannak benne, azt mondta bízzak benne, engedjem, hogy bebizonyitsa szeret engem. Sokáig meg sem csókoltam, de a múltkor hibába estem. Elkaptak a vágyaim, órákon át csókoltuk egymást, öleltem és elindultba lavina. Láttam, hogy majd megőrül úgy kíván én is őt, de megálljt parancsolt. Azt mondta h nincs nála óvszer erre nem kèszült, èn sem. Mondtam akkor megszakítással, azt mondta nem. Sok nővel volt, megpusztul úgy kíván, amit láttam is, de èn nem ezt érdemlem. Nem feltételezi h beteg, de annyi nővel volt, hogy vigyázninakar rám, nem bocsátaná meg magának ha folyásom lenne v bármi.


Ez most mit jelent? Ennyire szeretne?


2015. febr. 4. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nem szeretne gyereket.
2015. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem akar elköteleződni egy nő mellett.
2015. febr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
O, ez még eszembe sem jutott!
2015. febr. 4. 12:56
 4/11 anonim ***** válasza:

1# +1


Azt jelenti, hogy nem akar gyereket.

2015. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Most kicsit elment a kedvem.
2015. febr. 4. 13:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti h szeret es fontos vagy neki:-)
2015. febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt is mondta, hogy szeretne egy tesztet és tiszta lappal indulni.
2015. febr. 4. 13:08
 8/11 A kérdező kommentje:

Na jó, de akkor minek kezdett bele?

Másik dolog. Mondtam semmi baj, akkor oreálisan. Nem engedte, mondván majd ha ő is ielègit engem.



Mostmár nem tudom mi van?!

2015. febr. 4. 13:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tudja magáról, hogy beteg. Ezért nem engedte.
2015. febr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Fú b. tok meg! Egyik szituból sem jövök ki jól. Édes Istenem, kibe szerettem bele.

Elvileg az előző csaja miatt kezelnie kellett magát is, mert folyása volt a csajnak. Annyit mondott ne aggódjak, aids szóba sem jön, de mivel én rendes lány vagyok nem szeretné h bármit összeszedjek. Utálná magat ha miatta folyásom lenne v barmi. Velem komolyan tervez es ehhez tiszta lap kell szerinte.

2015. febr. 4. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!