Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki nagyon fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki nagyon fontos döntéseket hozott meg a jövőjével kapcsolatban és a szerelme/legjobb barátja/lelki társa miatt döntött úgy?

Figyelt kérdés
El is mondanátok a történeteiteket?

2015. febr. 4. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

igen!

Az ember a legfontosabb döntéseket nem maga miatt hozza meg, mert amíg csak maga van, addig szinte semmi sem számít.

2015. febr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Si. ***** válasza:
100%

No.1: Mindenemet feladva nemetorszagba koltoztem miatta. Mikor mar ott voltam, elfelejtett.

No.2: Megint hasonlo tavolsagba koltoztem immarom vele (massal), a hely pocsek, a kapcsolatunk talan megmentheto. Ki tudja, mi lesz. Eleg nagy dnotesek?

2015. febr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem sajna csak alternatív van : van 1 ''ellenségem'' akit fizikailag legyőztem és most elmében is le akarom idézet 1 okos embertől ''amíg van kinek rivalizálni addig fejlődik jobban bármi'' (a rivalizálás miatta a hatásfok nő: fizika) baráttal kapcsolatban ritkaság az ilyen hidd el :/ nem mindig mondják azt amitől megváltoznál. ERRE VALÓ A GYAKORI KÉRDÉSEK RÉSZBEN.
2015. febr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én eddig nem nagyon döntöttem nagy ügyekben, ami az életemet sodorná tovább az élet vizében. (pl.: A gimiválasztásnál főként én döntöttem, de abba még beleszóltak az őseim.) 1,5 év múlva tovább fogok tanulni és miatta hoztam meg azt a döntést, hogy ott leszek majd fősulin. Mellette melózni fogok, hogy magamat el tudjam majd tartani. És nem nagyon tetszik az őseimnek az, hogy el akarok menni arra a szakra, amelyikre én szeretnék. (Igaz, nem tudják, hogy ahhoz a távoli városhoz miért ragaszkodom annyira, de az más tészta, azért nem mondom el.) És akkor is odamennék, ha ki is tagadnának a családból!
2015. febr. 4. 15:14
 5/8 opened paradise ***** válasza:
Sok mindent nem vettem meg,amit amúgy akartam,de hál'istennek csak ennyi.
2015. febr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, miatta maradtam ott az egyetemen, majd miatta hagytam ott. azt hiszem, ennél nagyobb és nehezebb döntést egyetlen ember miatt sem hoztam, mint az első igazi szerelmem miatt (a kérdésedre utalva, lelki társnak is nevezhetném)
2015. febr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rám rajta kívül még senki sem hatott annyira. Voltam már szerelmes és fellángolt állapotban is voltam, de ő sokkal másabb, mint a többi. Senki miatt sem tettem akkora elhatározásokat, csak miatta.
2015. febr. 4. 17:13
 8/8 anonim ***** válasza:

1- Kaptam egy álláslehetőséget Japánban(egész életemben oda akartam/akarok menni), de terhes lettem(akkor ő még nem tudta, később elvetéltem...)és emiatt lemondtam az egészről, azóta sem kaptam ilyen lehetőséget.


2- Mostani párom(férjem) miatt minden létező barátomat, családomat, jó munkámat, mindenemet ott hagytam, hogy Ausztriába költözzünk(sosem vágytam ide)és itt dolgozzunk, pénzt gyűjtsünk. Az első év végén járunk, az elején nehéz volt, most minden rendben, de ki tudja mit hoz a jövő. :)

2016. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!