Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itt válaszoló egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itt válaszoló egyedülálló kedves lányok szépek?

Figyelt kérdés
Ti nem vagytok kíváncsiak néha, hogy milyenek a lány válaszolók? Néhányat már láttam, igen csinosak voltak. De nyilván azóta cserélődtek már valamelyest az oldal felhasználói. :)
2015. febr. 4. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne hogy mindegyik valóban lány?
2015. febr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Itt is rengeteg féle ember van. Akár kinézetre akár belsőre.


De még senki se nyűgözött le igazán.

2015. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló ez gonosz volt Xd ez attól függ ha ez a tapasztalatod akk igen
2015. febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Nem. Eljátsszák a nehezen kaphatót, mire aztán nagy nehezen küldenek egy képet kiderül, hogy egyáltalán nincs mire annyira gizdának lenniük, mert egyik rondább, mint a másik, arról nem is beszélve, hogy a kommunikációs készségeik annak a bizonyos brekegő állatnak a hátsó fertálya alatt vannak. Nem véletlenül itt ismerkednek, a valóságban meg se mernek nyikkanni, de itt aztán kinyílik az csipája az összesnek és egyből megjön az önérzetük, az más kérdás, hogy alaptalanul.


Gondolom most sokuk magára ismert és most le is pontoznak, ami ismét csak engem igazol.

2015. febr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Döntsd el te, hogy szép vagyok-e. ♡
2015. febr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vegyes legalább 50 lánnyal beszéltem innen, amiből vagy 30-ról képet is láttam. Vannak köztük csúnyák, egy-két nagyon szép, de a többségük átlagos.
2015. febr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vegyes. Legalább 50 lánnyal beszéltem innen, amiből vagy 30-ról képet is láttam. Vannak köztük csúnyák, egy-két nagyon szép, de a többségük átlagos.
2015. febr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szép és okos lányok nem ismerkednek olyan helyen, ahol ilyen nagy utálatnak vannak kitéve.Ettől függetlenül biztosan bőven van a válaszolók között ilyen, csak nem reklámozza magát.(Persze nem feltétlenül felelnek meg az itteni aberrált majmok ízlésének, de ez már más kérdés...)
2015. febr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!