Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Arra lenék kíváncsi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra lenék kíváncsi, hogy most ez a fiú tulajdonképpen mit érezhet irántam? Lent vannak a konkrétumok

Figyelt kérdés
Na mindig piszkál , folyton de tényleg folyton bámul. Amikor így lent voltunk én és még több gyerek akkor csak engem piszkált csak velem foglalkozott.Amikor segítettem át vinni a barátnőim táskáját iskolában akkor segített nekem felvenni olyan filmbe illő pillanat volt:3 Beceneveket add nekem pl: cica:D Mindig mondja amikor hozzám mer szólni , hogy "mivan ( itt a nevem következne) " Hógolyókkal is csak engem dobált meg ritkán mást:3 A barátja azt mondja , hogy szerinte tetszek neki de a srác még nem mondta el nekik csak ők úgy sejtik..Volt már olyan is , hogy meg jelentem és ez a szituáció volt " Hé ( itt a srác neve lenne) nézd itt van a... ( itt a srác megüti a barátját és csend lett )
2015. febr. 4. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg.
2015. febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem merem. Főleg ha olyan akkor még akár le is tagadhatja:D
2015. febr. 4. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor örök életedre így marad és sose fogod megtudni, te tudod.
2015. febr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De arra jobban kíváncsi lennék , hogy szerintetek ez mit jelenthet.
2015. febr. 4. 17:17
 5/6 A kérdező kommentje:
Valaki segítséget pls?
2015. febr. 4. 17:32
 6/6 A kérdező kommentje:
valakiiiiiiiiiiii
2015. febr. 7. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!