Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok, magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok, magát emancipáltnak valló nő vérig van sértve, ha a párja nem vesz neki Valentin napra valami bizgentyűt?

Figyelt kérdés

Ha annyira felvilágosultak, akkor miért szorulnak rá arra, hogy a párjuk egy műanyag kacattal fejezze ki a szeretetét?

Ez a kellemetlen helyzet engem is érintett, tavaly ilyenkor a barátnőm, aki mellesleg akkor volt másodéves a jogon nemes egyszerűséggel kiba$zott, mint macskát $zarni, mert szóvá mertem neki tenni, hogy a születésnapjáig nem szándékozok neki venni semmit, addig meg ott vagyok neki amúgy is én, szóval nem értem miben szenved hiányt, rá két percre roppant ízlésesen facebookon közölte velem, hogy a 4 hónapunk ennyit ér és, hogy ez volt az utolsó csepp. Ez csak egy személyes példa, de tucatnyi ilyet ismerek, nem egyet a közvetlen közelemből.

Szóval kérdem én, hová tűnik ilyenkor az a híres női önérzet?


2015. febr. 4. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanulság: Ne kezdj olyannal aki jogra jár, mert vagy gazdag elkényeztetett p_csa, vagy ha államin van, akkor egy intoleráns stréber aki nem tudja elviselni ha valami nem az ő akarata szerint történik.
2015. febr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Összehozlak a húgommal, ő meg akkor van kiakadva ha vesz neki valamit a pasija. :D
2015. febr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én sosem vettem szinte semmit egy nőnek sem... na ilyenkor mi van? sőt gyakorlatilag soha senkinek semmit :)
2015. febr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már elnézést, de ha ez volt az utolsó csepp a pohárban, te valamit rosszul csináltál a kapcsolat más területein is.


Nem az a bunkóság hogy nem veszel neki semmit, hiszen sok pár nem tartja, mi sem. De az bunkóság ha így kijelentetted. Amúgy meg belehaltál volna egy vacak képeslapba vagy egy szál rózsába? Ha egyszer neki ez fontos? Felesleges minden nőt pénzéhes macának beállítani, amikor egy szál rózsával le lehet tudni az ilyesmit. Itt a figyelmesség számít.


Ennek semmi köze az emancipációhoz. Attól hogy a két nem egyenlő még nem egyforma és a nők szeretik nőnek érezni magukat. Ő nem érezte magát nőnek melletted, kész.

A női önérzetet pont az támogatja hogy az illető megélheti a nőiességét is és az erejét is. Nem a műanyag kacatra szorulnak rá hanem szeretik a figyelmességet. Nagy különbség.

2015. febr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!