Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megalázó lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megalázó lenne?

Figyelt kérdés

Szakítottunk a párommal (2,5 év után...). Hozzáteszem egy lányka miatt... Aki állítása szerint barátok, de mégis ellenem uszítja a srácot...

Hiába azt mondja, hogy nem akar tőlem semmit, mégis úgy érzem, hogy azért érez még valamit irántam, csak nagyon befolyásolja a lány őt (amit nem vesz észre).

Arra gondoltam, hogy írok neki egy sms-t, hogy még utoljára legyünk együtt..., mert tudja, hogy milyen jó volt velem... ;) Jó persze azért még írnék hozzá pár dolgot.

Viszont nem tudom, hogy hogyan reagálná le ezt. Mert lehet belemenne, de lehet nem, akkor meg nagyon gázul érezném magamat...


Fiúk ti belemennétek?


2015. febr. 4. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Megalázó lenne! Másik csaj miatt ment el, nem azért mert tele lett tömve a feje hülyeségekkel.
2015. febr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Értelmetlen
2015. febr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Soha.
2015. febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A helyedben én inkább keresnék egy másik srácot, ha már annyira szexelhetnékem van.
2015. febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Akkor inkább ezt kerülöm :D

2015. febr. 4. 17:43
 6/6 anonim ***** válasza:
A szövegből ítélve a teljesen alaptalan, tébolyult féltékenységeddel sikerült elüldöznöd a fickót, hagyjad most már békén, hadd éljen nyugodt életet nélküled.
2015. febr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!