Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor mondjam meg neki? Mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjam meg neki? Mikor kell megmondani egy ilyet?

Figyelt kérdés

Meddő vagyok, nem lehet gyerekem. Nincs kapcsolatom,mivel amikor kiderült a dolog, akkor a pasimmal szakítottam, ugyanis ő nagyon szeretne saját gyereket, amit én neki nem adhatok meg. Nem akartam tőle megvonni ezt a vágyát, így elengedtem őt... A jövőben ha újra ismerkedésre adom a fejem, akkor mikor "jelentsem" be, h nem lehet gyerekem?

köszönöm!



2015. febr. 6. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Mikor nagyon nagyon komolyra fordul a kapcsolatotok, hát nem azt mondom akkor mikor megkéri a kezed. De mikor érzed hogy számodra ő a tökéletes és az egyetlen. De még az előtt hogy ne nagyot csalódj ha azt mondja hogy...szakít ezért.
2015. febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

A lehető leghamarabb.


Egyébként mit takar egészen pontosan esetedben a meddőség? Mert a legtöbb esetben azért megoldható, hogy egy meddő nőnek legyen gyereke... (inszemináció, lombik, stb.). Csak egy kicsit macerásabb. Amíg egy nőnek van méhe, petefészke, addig nem igazán lehet teljes meddőségről beszélni... ezért a kérdésed is nehezen értelmezhető.

2015. febr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem meg még az elején.

Azután miután már kicsit megismerted, együtt töltöttetek pár napot, nem érdemes tovább húzni m,ert ha nem marad veled akkor gyakorlatilag kárbavész oly sok idő...

2015. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem még ismerkedéskor, nem feltétlen legelső randin, hanem valamelyik későbbin, ilyen esetben szerintem nem korai megbeszélni még az elején, mik a tervei a jövőben ilyen téren.
2015. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Én az első éjszaka mondanám el.

Figyelj, nem lehet gyerekem, dobd ki az óvszert!!

2015. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszönöm, akkor az elején

nem szívesen bocsátkozom részletekbe, legyen elég annyi, h műtétileg sem hozható "rendbe"

2015. febr. 6. 19:07
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon sajnálom, ez biztos nagyon nehéz lehet neked.

Egyébként én sok olyan férfit láttam már társkeresőkön, akik nem akartak gyereket. Esetleg próbálj ilyen pasikkal ismerkedni. Ha mégis megismerkedsz egy férfival, akiről nem tudod, hogy ő hogy áll ehhez a kérdéshez, én mindenképp azt javaslom, hogy a találkozásaitok elején mondd el neki. Ne a legelső alkalommal, de mondjuk a 3-4. randin már szerintem illene. Mivel akkorra már kialakul egyfajta ismeretség, szimpátia, de ha a pasi úgy dönt, és így nem akar a kapcsolatban belemenni, akkor nem sérültök nagyot, mert azért még ekkorra a szerelem nem alakul ki.

Sok sikert!

2015. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszönöm

De ha a pasi nem is akar gyermeket, később meggondolhatja magát, akkor elhagy? vagy tegyek le a kapcsolatokról?

2015. febr. 6. 19:12
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne, ne tegyél le róla.

Találhatsz ilyet.

Most lehet h ezzel nyilván nem ért egyet mindenki, de ez férfiaknál ritkábban változik meg, hogy még is gyereket akar. Mondjuk aki már elmúlt 28 éves.

Mert 18 évesen még lehet h azt mondja h nem és később akar, de idősebb korban már biztosabb., De persze előfordul....


De olyan is sokszor van, hogy a pasi nem akar gyereket a nő is azt mondja h nem azt még is akar, aztán azért lesz vége...

2015. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne tegyél le róla. Én pl. kifejezetten örülnék egy nőnek, aki nem szeretne gyereket. Mármint... Jó, ez nagyon tapló volt, sajnálom, biztos szeretnél, az, hogy nem tudsz hozzájárulni a megfogantatáshoz, az más kérdés. De előző kapcsolatomat végigrettegtem, mert a barátnőm már nagyon akart gyereket, én viszont kijelentettem, hogy nem szeretnék - már a kapcsolat elején. Erre feltűnt, hogy nem csak rendszertelenül szedte a fogamzásgátlót, sokszor be sem vette, csak egyszerűen kidobta. Természetesen elhagytam, de a lényeget érted... Sokan vagyunk, akik nem szeretnének gyereket, és ha szabad ilyet mondanom (bár ég érte a pofám), melletted azért ez biztosabb lenne.
2015. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!