Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha nagyon benedvesedek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nagyon benedvesedek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves vagyok és töb mint 3 hónapja vagyunk egyutt a barátommal...most ott tartunk hogy mar simogatja a mellemet, es a múltkor nadragon kersztul mar alul is simogatott és benedvesedtem tőle. Elég kellemetlen volt mert előtte nem volt velem ilyen...szerintetek az baj ha nagyon átnedvesedek? Marmint annyira hogy a bugyimon eléggé lehet érezni, és félek hogyez a barátomat zavarnja:/ légyszi csak értelmes válaszokat írjatok!:)
2015. febr. 6. 19:27
 1/7 anonim válasza:
Szerintem nem, én is képes vagyok benedvesedni, akár nyílt utcán is... :))
2015. febr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fordítsuk át fiúra:


- Baj ha nagyon feláll a farkam?


Dehogy baj, tök izgató ha a csaj teljesen lucskos annyira felizgul rám. Max szex közben néha kicsit megtörölgetem, hogy intenzívebb legyen az érzés, de ezen ne agyalj túl sokat. Semmi gond nincs veled, én csajom is olyan nedves néha hogy nem bugyin keresztül, hanem nadrágon át érezni :P

2015. febr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nálad a zavar szó szinonima arra, hogy vadít, akkor minden bizonnyal. Ez teljesen természetes, nagyon is örül neki.
2015. febr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy inkább max izgató, de ha szex közben is túl nedves leszel, akkor a pasid kevésbé fogja érezni magát benned. Ez sem zavaró, de kicsit kevésbé élvezetes.
2015. febr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mondjuk ha a bokádig elfolyik a lé az biztosan kellemetlen.
2015. febr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 RRR ***** válasza:

dehogy

sőt!!!

2015. febr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2015. febr. 6. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!