Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon bejövök neki? Elmondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bejövök neki? Elmondjam neki? Mit csináljak a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 13 éves vagyok ( lány ) és bejön egy fiú az osztályból.

A barátnőm elmondta nekem még pár hónappal ezelőtt, hogy neki tetszik az az ember aki nekem is.Neki nem mondtam el, hogy nekem is bejön Balázs (a kiszemelt) és most azon a ponton vagyok, hogy elmondanám a fiúnak, mert sokat beszélgetünk szünetekben kettesben, mosolyog, sokat poénkodik,és ha beszélgetünk mindig a szemembe néz.Ő az az ember aki nem mindenkinek tetszik, de am az álompasik közé sorolható minden szempontból.De félek, hogy kiakadna a fent említett barátnőm...



2015. febr. 6. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne mondd el a fiúnak. Én eddig ezzel mindig megjártam, mert váratlanul éri őket nagyon... Egyébként szerintem hagynotok kéne mindkettőtöknek, ne menjen egy pasi a barátságotok rovására! Beszéld meg a lánnyal.
2015. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi válaszadó! Bár nem értek veled egyet, mert a fiúval úgy előtte csak osztálytársi viszonyban voltam de az utóbbi időben vmi más ,,jött" létre, és szerintem ez nem barátság.Vagy ha az, ez az a fiú akivel ezt is meg lehet beszélni.De nagyon köszönöm!
2015. febr. 6. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit :) Hát próba szerencse, te érzed, hogy elmondhatod-e :) De szerintem nem éri meg ezért kockáztatni a barátságot. :)
2015. febr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! 6.-os vok és majd úgy is elmegy valszeg 6-osztályosba szóval nem vesztek semmit...
2015. febr. 7. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!