Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aki átélte már ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki átélte már ezt az idézetet? Mennyi valóság van benne?

Figyelt kérdés
"Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba."
2015. febr. 7. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, és tényleg így van.
2015. febr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor idővel hátha rájön az a személy is erre.
2015. febr. 7. 11:40
 3/7 opened paradise ***** válasza:

Van venne logika,de szerintem előbb biztosra kéne venni,hogy tényleg szerelem-e.

Bár,ha egyszerre két embert szeretsz,akkor igazából nem is szeretsz senkit sem.

2015. febr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen igaz...
2015. febr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
két embert sztem nem lehet szeretni. Annyiban igaznak vélem, h ha én szeretek vkit (és tényleg szeretem)akkor nem tudok beleszeretni másba.
2015. febr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nos ez becsapós nagyon! Én miután azt hittem sőt az életem rá mertem volna tenni arra, hogy a második az az igazi meg hasonló szerelemtől elvakúltan kipattanó megérzések ostromától elvakúltan.....megtapasztaltam,hogy sajnos ez csak egy szóbeszéd! Az első az aki mindig melletted áll!, mindenben társad ès számíthatsz rá!, érted lemondani képes a saját érdekeiről ugymond, és nem csak a szavak embere hanem bizonyitja nap mint nap tettekkel!
2015. febr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Átéltem. Elhagytam a barátnőmet egy másikért, akibe beleestem. Aztán kiderült, hogy kb. a kisujjával sem ér fel.

Hisztis, veszekszik mindenért, féltékenykedik (elvégre a régi barátnőm elhagytam őérte, tehát nem vagyok hűséges), lusta, pénzéhes, stb.


A régi barátnőmnek is voltak hibái, de egy-egy kisebb összezördüléstől eltekintve minden rendben volt. Csak én hülye erre azt hittem, hogy unalom.


Most mindent megadnék érte, ha újra nyugalomban és biztonságban érezném magam a szerelmemmel és nem kéne minden nap megküzdeni vele/érte.

2015. febr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!