Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent a ferfiak szamara...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a ferfiak szamara a baratno?

Figyelt kérdés

Gondolom van kulonbseg, hogy valaki a baratnojekent tekint valakire, nem pedig egy olyan nokent, akit lefektet.

Mi a kulonbseg a 2 kozott?


2015. febr. 8. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
A barátnővel megmutatkozom mások előtt is, csinálok vele közös programokat, olyan tevékenységeket, amik nem csak egyszerűen, mint szexpartnerként vonzzák hozzám.
2015. febr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csajok,nem voltam ilyen,de kihoztátok belőlem: semmi. Én is mostantól kihasználok mindenkit:)
2015. febr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Több barátnő kategória is van.


1. Szerelmes vagyok belé tényleg. Jó vele lenni, érzem hogy legszívesebben állandóan vele lennék, stb.


2. Legyen valaki, akivel lehet lenni. Kedvelem a személyiségét, hiszen hosszú távon vagyok vele, de nem vagyok belé szerelmes. Nem igénylem az állandó társaságát, heti pár találkozás elég. Jó valakitől szexet, ölelést, szeretet, intimitást, csókot kapni, ezért vagyok vele.


Van mindkettő fajta is.

2015. febr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szex

sok szex

2015. febr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A barátnő,és a szex nő között sok a különbség.A barátnőd lehet elveszed feleségül később,a szex nővel csak szexelsz.Semmi más.A barátnődet bemutatod másoknak,nyilvánosan is kimutatod,hogy szereted.Nem csak szexre van.A barátnőddel sokat beszélsz,ilyen olyan dologokról.Szereted,és tiszteled. Ő a szemedben a remény. És még sok minden.
2015. febr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok nő csak úgy lesz a szexnőd, ha ő azt hiszi hogy igazából a barátnőd.
2015. febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!