Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő ilyen?

Figyelt kérdés

Telefonon hiteget,hogy találkozzunk megint,mennyire édes vagyok,aztán meg mikor találkozunk társasággal le sem szar. És mástól hallom vissza h. nem akar tőlem komolyat.


WTF??


2015. febr. 8. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne beszélgess kislányokkal.
2015. febr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem ő a rossz kizárólag, csak arra reagál amilyen te magad vagy és viselkedsz.


Miért nem hívtad még el randizni kettesben? Miért társaságban találkozol vele?


Ha ilyen lassú, tutyi-mutyi, kezdeményezőképtelen vagy, akkor ne várd hogy akarjon tőled valamit.


Ezt hozod ki belőle. Más fiúval, aki meg normálisan próbálkozik, az meg mást hoz ki belőle.

2015. febr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok ilyen van, sajnos.
2015. febr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azért mert egy helyen laktunk mindketten elköltöztünk, ő 200- én 450km-re! és fél évente egyszer van lehetőség találkozni 1 napra! Amikor több barátjával is találkozna. Komolyat én sem akarok tőle! Amúgy meg azt te se mondd hogy tötyi-mötyi. 16 évest 2 óra ismeretség után komoly lenne megfektetni.
2015. febr. 8. 12:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne vedd magadra. Neked akarok jót, hogyha vannak hibáid, akkor rátalálj azokra. Ráadásul nem ismerem a teljes történetet, csak amit te itt megosztasz belőle.


Alapból ne is foglalkozz egyáltalán olyan lánnyal, aki nem ugyanabban a városban él vagy van valamilyen formában, ahol te. Időpocsékolás.

2015. febr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom,nem is akartam,de alkalmalként egy kis smacit elfogadok:D
2015. febr. 8. 12:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!