Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » HOGYAN felejthetném el végre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HOGYAN felejthetném el végre?

Figyelt kérdés

Már több, mint fél éve, hogy szakított velem az első nagy szerelmem. Nem voltunk együtt sokáig, de én beleestem, mint vak ló a gödörbe...

Nemrég tudatosult bennem, hogy még mindig szeretem, még mindig ugyanazokat az érzéseket váltja ki belőlem.

Azóta volt 1-2 próbálkozásom, hogy a közelében lehessek, de ő különböző kifogásokkal, hazugságokkal lerázott. Most jött el az a pont, hogy már nem reménykedem, hogy hátha.., hanem tényleg el akarom felejteni!

Ismerkedek, igyekszem sokat emberek között lenni, de ez kevés, úgy látszik...


Köszönöm szépen a válaszokat előre is! :(



2015. febr. 8. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp a figyelemelterelés a lényeg.Sportolj,az jót tesz.Az új emberek megismerése szintén jó,lehet az egyiket megszereted,de közben nem rá gondolsz.
2015. febr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindig is sportoltam, most épp kondizom heti 4-szer már majdnem fél éve; ez jót tesz persze, de nem segít felejteni...
2015. febr. 8. 13:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Tűzzél ki magad elé új célokat, próbálj meg új dolgokba kezdeni, keress új hobbit.
2015. febr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!