Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor értik már meg a srácok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor értik már meg a srácok, hogy ők sem olyan tisztalelkűek a párkeresésben és ha lehetőségük van rá, ők is inkább a felső kategóriára mennek?

Figyelt kérdés
Miért mindig a lányokat sarazzák ezzel, mikor ők sem jobbak? Miért fáj nekik bevallani, hogy számít nekik a külső és inkább lennének egy formás, szép arcú lánnyal, mint mondjuk egy fogatlan púpossal?
2015. febr. 8. 12:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én bevallom,mindig a szalonképes lányokat keresem! :D
2015. febr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sosem fájt bevallani, hogy inkább leszek szingli, mint legyek együtt egy orkkal.
2015. febr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én tényleg érzések alapján választok párt.de ha 3 karja van vagy ilyesmi azt én is furcsálom igazábol a válasz a kérdésre főleg az hogy: ha ők jól néznek ki neked is illene.
2015. febr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Részemről semmi gond ezt kimondani, nálam számít a külső is, akárcsak minden embernél, nemtől függetlenül és most hagyjuk ezt a "csak belső a fontos" közhelyet, mert az az igazi hazug, aki ezt mondja, mindenkinek vannak elvárásai az illető külsejével kapcsolatban, csak a rusnya emberek borogatják a lelküket ezzel a mantrával.
2015. febr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
te biztos lány vagy ? mért Neked mien fiuk jönnek be ha ilyet kérdezel?
2015. febr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"mért Neked mien fiuk jönnek be ha ilyet kérdezel?"


Miben befolyásolja a kérdést, hogy nekem ki tetszik? Mert szerintem a kérdés szempontjából abszolút irreleváns.

2015. febr. 8. 12:57
 7/14 anonim ***** válasza:
Okés, de mi a problémád, mi a legfőbb gondod amiért ez a kérdés megfogalmazódott benned és úgy érezted, hogy ki kellett írnod?
2015. febr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bizony! Elvárásnak hívják ezt. Ha én adok magamra, és igyekszem formában maradni, akkor bizonyára nem lelném meg lelki nyugalmam egy beteges zabagép mellett. Fogatlan púpostól meg ugyan ki a franc akarna gyereket???
2015. febr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy fontos nekünk, férfiaknak is a külső, az ápoltság, a vonzó külcsín, viszont mi legalább felvállaljuk, nem terelünk, nem beszélünk mellé, s nem nyomjuk a "nekünk a belső számít" maszlagot. Ez a különbség a nő és a férfi között.
2015. febr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a sok nyafogó pasik, akik minimum egy modellt várnak, de közben ők a számítógép előtt punnyadnak és kövérek és igénytelenek és pattanásosak, azok ihlették a kérdést.


Sok ilyennel találkoztam itt is. Mondja, hogy nem tetszik egy lánynak sem, mert mindenkinek a jóképű, magas, gazdag és bunkó pasik kellenek (szóljatok, ha kihagytam valamit). De hogy ő olyan kedves, igazán aranyos, jófiú, csak hát igen, nem egy kifejezett görög isten. De amikor mondják nekik, hogy menjen el edzeni, alakítson ki egy stílust magának, legyen határozott és kezdeményező, akkor valahogy mindig a kifogások jönnek. És az, hogy a lányok milyen gonoszak.


Kérdező, szerintem mindez azért van, mert sokkal egyszerűbb rajtunk kívül álló dolgokban keresni a hibát, és nagyon nagy őszinteség kell ahhoz, hogy felismerd a saját hibáid- hovatovább, még változtass is rajtuk.


22/l

2015. febr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!