Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ha egy bárban/szórakoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha egy bárban/szórakozóhelyen vagytok mi alapján döntötök, hogy szóba álltok-e az éppen közeledő pasival? És hogyan érzékeltetitek, ha vevők vagytok egy kis flörtre stb?

Figyelt kérdés

Tegyétek sorrendbe ezeket a szempontokat,az alapján,hogy melyek a legfontosabbak. (Csak rövidtávra vonatkozik)


-Arc

-Haj

-Öltözködés

-Duma

-Test (inkább a testalkatra gondolok)

-Figyelmesség

-Humor

-Beszédkézség


Előre is köszi a válaszokat. Lehetőleg olyan írjon,akinek volt már pasija,gyakran jár ilyen helyekre ismerkedni.


17/f


2015. febr. 8. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:

1; kinézet

2; pénisz méret /már aznap ki szokott derülni/

3; minden más


21 L

2015. febr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a 2. ponthoz: Mennyi az annyi?:D
2015. febr. 8. 13:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek közül egyik se számít!

1. legyen sok pénze

2. jó kocsija legyen

3. nagy legyen a szerszáma

20L

2015. febr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok lány, de sokat járok szórakozóhelyre, ezért tapasztalatból meg tudom mondani mi számít nekik.


-legyen ecsethaja és/vagy szakáll+bajusz kombináció

-legyen fekete vastagkeretes szemüvege

-legyen vasággyal 50 kiló

-legyen külföldi


kb. ezek, tetszőleges sorrendben.

2015. febr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 es vagyok. 18-19 cm legalább
2015. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!