Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt egyáltalán jóképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt egyáltalán jóképű, igényes pasik?

Figyelt kérdés
Eddig bárki küldött képet ronda volt, vagy átlagos, vagy vézna, vagy dagadt.

2015. febr. 8. 14:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Vannak. De vagyok annyira igényes, hogy nem fogok holmi jöttmentnek képeket küldözgetni.
2015. febr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%
Vannak itt normális, igényes csajok? Akárki küldött képet, ronda volt, vagy anorex vagy dagatt. Naugye?
2015. febr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
én csinos vayok és igényes
2015. febr. 8. 14:04
 4/26 anonim ***** válasza:
97%
Csak hogy tudd van, de ilyen bunkóval mint te aki csak a kinézetre megy bocs de nem is küldenék képet. Biztos te vagy amúgy itt a legszebb lány! Köszönöm úrnő hogy kommentelhettem a kérdésed alá!
2015. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
Az előző válaszolónak teljesen igaza van. a másik meg, hogy az itteniek nagy része pont azért használja ezt az oldalt, mert rondák/átlagosak/véznák/dagadtak. Keress egy normális társkeresőt, ha olyan pasik kellenek.
2015. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Vannak :D
2015. febr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
13%

#2: vannak. :P


Mondjuk a pasikban már nem vagyok biztos, mert aki nem akar képet küldeni az ált. ronda. :| aki meg küld az szinte tuti ronda. :D

2015. febr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
100%
Ha akkora bombázó vagy, menj bulizni. Ott van sok páva gyerek.
2015. febr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
98%
Vannak de neked nem irnak mert felszines liba vagy gágágÁ
2015. febr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

itt vagyok

de nem küldök képet mert minden nő férfi itt

max skypolok


26f

2015. febr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!