Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szeretett valójában, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretett valójában, akkor keresni fog?

Figyelt kérdés

Volt egy srác,aki sokat jelentett nekem ..ő túl gyors volt ,szerelmet vallott elég korán (pár találkozó után) ,én sajnos ezt nem tudtam "kezelni".

letagadtam magamban és neki is az érzéseim,egyszerűen nem tudtam kimutatni,emiatt vége lett,nagyon hiányzik...még mindig szeretem


a szavai olyan nagyok voltak,hogy igazán soha nem mertem elhinni...viszont azon gondolkodok mostanában,hogy ha igazán szeretett (és talán még szeret) akkor keresne....


a vége úgy történt,hogy én bevallottam neki,hogy szeretem,és sokat jelent nekem..de akkor már késő volt.


azóta volt barátnője, alig pár hétig tartott.nincs neki már jó ideje. fél éve közel,hogy utoljára beszéltünk.



létezhet ,hogy még keres?

nekem már nem lenne bátorságom keresni,mert ha érdekelném,akkor ő lépne...


2015. febr. 8. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél hülye, keresd és kiderül.
2015. febr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem miért neki kellene kötelezően keresni..

Keresd te, ha fontos még neked.

2015. febr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

annak ellenére is keressem,hogy az utolsó levelemben azt írtam,hogy szeretem?

nem neki kellene? nem akarok nyomulni,zaklatni..

2015. febr. 8. 14:20
 4/15 A kérdező kommentje:
nem,nem úgy értettem,hogy kötelezően keressen...csak ,hogy ha igazán számítok neki,akkor gondolom keresne
2015. febr. 8. 14:20
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Ezzel lehet ő is úgy van mint te.

Nem értem mit veszíthetsz azon ha te keresed őt, vagy te írsz rá.

2015. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel!Veszíteni nem veszíthetsz,jobb mint így őrlődni magadban,hogy jaj,mit gondolhat stb.
2015. febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nem keresne 1 fiú gyorsan túllép a dolgokon a tesóm az ilyen rideg: tetszem? nem oké csá ennyi ezt csinálja ha valaki kedvesebb az is ugyanilyen...
2015. febr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül keresned de mutasd neki hogy még mindig szereted!!!!! És ha Ő is szeret még, keresni fog csak ne légy zárkózott!!!!
2015. febr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
írj neki most te.
2015. febr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

közel fél évig voltunk jóban ..nem voltunk kapcsolatban ,de sokat találkoztunk.


huu, az a baj ,hogy bátortalan vagyok,hogy keressem..

egyszer már bebuktam,mikor ráírtam a barátnője miatt...hogy direkt tudatta velem,hogy van neki...


és akkor hiába írtam,hogy szeretem

2015. febr. 8. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!