Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a viselkedés, ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a viselkedés, ha van barátnője?

Figyelt kérdés
Volt egy osztálytársam, akivel egyszer beszélgettünk. Csak általános témákról, semmi komoly nem volt. De azóta állandóan bámult. Fél méteres távolságból is a mellemet bámulta, pedig nem tettem ki a kirakatba, és hiába tudta, hogy látom, nem zavartatta magát. Egyszer elsétáltam mellette és amíg távol voltam, bámult, de amint elhaladtam mellette, a földet kezdte nézni. Ha összefutunk valahol, akkor is végig stíröl, pedig van barátnője. Egyszer a barátommal voltam, amikor találkoztunk vele és utána a barátom megkérdezte, hogy kicsoda ő, mivel nagyon nézett. Orvosnál voltam régebben és ő is ugyanoda várt, mint én, köszönt és akkor is nagyon nézett. Egyszerűen zavarba jövök, ha a közelemben van, mivel érzem magamon a pillantását. Olyan, mintha ő is zavarba jönne kicsit, amikor köszönünk egymásnak. Csak azt nem értem, hogy miért bámul, ha van barátnője?
2015. febr. 8. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
hát, a fiúk szoktak stírölni lányokat, főleg ha jól néznek ki. amúgy hány évesek vagytok
2015. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tetszel neki... de az alakod mindenképp.
2015. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már húsz felett.
2015. febr. 8. 21:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Nők nevében nem tudok nyilatkozni, de a férfiak mindig megnézik a csinos nőket. Ha még ismerik is egymást az csak fokozza a helyzetet, mert akkor gondol-gondol rá, ha nem látja. Nem feltétlen jelenti azt, hogy alig várja, hogy félre lépj vele, de hogy foglalkoztatja a gondolat az tuti. Van ez így, emiatt ne nézz rá furcsán.
2015. febr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A barátnője eléggé fiús, én pedig pont ellenkezőleg. Igaz, hogy nem hordok szoknyát meg magassarkút, de azért nőiesebb alakom van. Már véget ért a kapcsolatom, viszont nem is akarnék semmit tőle, amíg foglalt.
2015. febr. 8. 22:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi a baj? Nem azt mondom, hogy támadd le (bár lehet nem bánná), de nektek nőknek annyi trükkötök van amivel ki tudod deríteni, hogy mit is akar. Az sem kizárt, hogy úgy gondolja ő nem érdekel téged és a biztosat a bizonytalanért nem meri feladni.
2015. febr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!