Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti melyik ölelést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti melyik ölelést szeretitek a legjobban?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy olyan ember ölel meg akit nagyon szerettek. Lazán, szorosan, deréknál, vállat átkulcsolva, stb. Esetleg valami extra?(Közben egy-két puszi a fejetekre vagy a srác egyik keze felcsúszik a tarkótokhoz fejetekhez?
2015. febr. 8. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha hátulról és érzem a merev hímtagját...
2015. febr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
De jo mar..vannak akik valogathatnak az olelesek kozul..bezzeg engem soha senki nem olel meg..:'(
2015. febr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem igazan szeretem, ha megolelnek...
2015. febr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 Küldök neked egy virtuális ölelést :D Ha esetleg errefelé jársz akkor kapsz rendeset is.
2015. febr. 8. 22:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hátulról átkarolja a derekamat és oldalról ad egy puszit az arcomra, majd a vállamra rakja az állát. :)

Ilyet szeretnék, de még soha senkitől nem kaptam meg. :D

2015. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szorosan, de nem erősen közben lehet simogatni itt-ott :P meg puszi stb. minden ölelés jó :))
2015. febr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha sima olelesrol van szo, akkor szembol es szorosan a karja kozil egyik a haton masik derekon. amugy szeretem ha valaki a hajamba tur kozben de akkor az mar szex...;-)

de egy sima gyors, szoros oleles es utana arcra puszi es az arcom megcirogazasa is nagyon jo.

engem is oleljen meg valaki ;'(

2015. febr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha pl. mosogatok és mögém jön Párom, akkor azt mikor a derekamnál fog meg és simul hozzám, van, amikor ad puszit is arcomra.

[link]

Vagy így. És van mikor elkalandozik keze.

Szemből is szeretek hozzá bújni, én a derekát ölelem, nagyobb nálam, fejem mellkasára teszem.

De végül is mindegy, a lényeg, hogy Ő tegye, mert nagyon szeretem és szeretek a közelében lenni.

Számomra az érintés jó, de jobban szeretem, ha érinthetek és sokszor le se tudom venni kezem a Páromról. Igaz mikor teheti Ő is fogdos, simogat, ölel.

2015. febr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én imádom az öleléseket:)

Mindig másmilyet, lehet szoros, vagy lazán, és a mellkasára hajtom a fejem^°^

Aaah rámférne most:D

2015. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!