Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek szerint jelenthetek neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint jelenthetek neki valamit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, igaz, máshol lakik, meg idősebb nálam, de találkoztunk már. Ő 23 éves, én 18. Elmondása alapján nem szereti azokat a lányokat, akiket egy éjszakára simán megkaphat, és engem azért kedvel, mert érettnek tűnök. Amikor beszéltem neki, hogy 2 város között vacillálok az egyetem miatt (ahol ő lakik, a másik pedig 200km-re arrébb), örült, hogy ilyen szakokon szeretnék tanulni, de megemlítette, hogy így hogyan fog majd engem látni a jövőben, ha ilyen messzire elmegyek.

A jövőbeli terveimet is kérdezgette, hol akarok élni, stb. Ő is elmondta a sajátját, és azután amit mondott, az is úgy jött le, hogy mintha engem is belevenne a saját jövőjébe, meg mondta, hogy nem akar másik lányt, mert én vagyok az, akit igazán akar. Jó, tudom, mondani bármit lehet, csak az a döntő, amit meg is tesz. Van, hogy majdnem egésznap beszél velem, máskor örülhetek, hogy eszébe jutok egy percre, habár tudom, hogy felnőtt férfi, egyetemista, és nekem is van más dolgom. De ha nem jelentenék neki semmit, akkor miért keresett meg megint újra pont engem, mikor tudja, hogy nem fekszem le vele egykönnyen, és simán találhatna ezer meg ezer másik csajt, miután megbántottam valamivel? Vagy csak beképzelek magamnak hülyeséget, közben ő meg jót szórakozik rajtam?


2015. febr. 8. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:
számít, hogy mióta ismeritek egymást. Lehet, hogy tervez veled
2015. febr. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kb egy éve, de volt, amikor nem beszéltünk, mert megharagudott rám (jogosan), viszont azután újra keresett.
2015. febr. 8. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!