Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség!? Beleszerettem egy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség!? Beleszerettem egy?

Figyelt kérdés
Teljesen beleszerettem egy prostiba...hetente töbször is járok hozzá és egyszerűen beleszerettem. Ő vette el a szüzességemet azóta mindig járok hozzá a baj csak az hogy ő 32/N én meg 18/F... Ti mit gondoltok mit tegyek nagyon szerelmes vagyok és képtelenvagyok kiverni a fejemből. ???:(

2015. febr. 10. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Majd ő kiveri belőled. :D
2015. febr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jó, hogy van rá heti minimum 30 pappirod 18 évesen.....
2015. febr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
vallj neki szerelmet :D azt imádják
2015. febr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Te tiszta hülye vagy, de mondjuk ez érthető :P :DD

Bocsi h kinevetlek de ez szánalmas és nagyon szomorú, h a mai 18 éves srácok prostiznak :((



:D :?

2015. febr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nagyon biztos, hogy te semmit sem jelentesz neki, még ha mást is mond. pénzért szexel veled, nem a két szép szemedért. állj le róla, menj el máshoz és kitisztult aggyal gondold végig, hogy biztos szerelem-e az az érzés, amit ilyenkor érzel...
2015. febr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudom mi az a szerelem és szinte már az össz fizumat felemésztette hogy vele találkozzak. 3- as megy a zöld kéz de komolyan mondod?
2015. febr. 10. 19:16
 7/13 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Mond el neki,talan tudja mit mell tenni.
2015. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha már így jártál, simán kérhetnél mennyiségi kedvezményt...
2015. febr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Bohó fiatal gondolat ez.

Minden érv ellene szól.


1. Prosti. Több f..sz járkált benne, mint ahányszor kiverted.

2. Prosti. Legyen bármi, a kedvedért nem fogja feladni a prosti életmódot... majd elmegy boltosnőnek 32 évesen tized annyi fizetésért 3 műszakban? Lóf..szt. Vagy te majd eltardod?

3. Prosti. 32 éves, te 18. Kizárt, hogy szeressen :D

Már a korkülönbség miatt sem vállalható... főleg a szüleid előtt nem.

4. Túl közel kerültél hozzá, pedig csak illúzió az egész.


Próbáld meg elfelejteni. A fiatal elme legnagyobb babonája a szerelem. Próbálj meg máshogy gondolni a szerelemre. Olvasgass neurobiológiai cikkeket, és rájössz, hogy a szerelem nem más mint egy pszichologiai-neurológiai-hormonális kokainfüggőség. Semmi több, csak az agyszövetetben lezajló sokszoros ingerlés által hagyott illúzív lenyomat, melyet felerősített a oxytocin. Csak kémiai jelek játéka, ide oda cikázó múló idegi köráramok.


Ezt csak egyvalamivel lehet orvosolni, idővel. Idővel a neurális hálózatok "beleégett" formái halványulnak. Az agy szelektálja a feleslegessé váló, nem jelentős eseményeket és élményeket, ezáltal helyet ad az újaknak. Ez a felejtés. Ehhez idő kell, sok alvás... mert alváskor depresszálódik a hálózat.


Hidd el pár nap alatt csökken a nyomás. 2 hétig nem mész hozzá, nem beszélsz vele... hidd el sokkal jobb lesz. 1 hónap után már csak egy szép emlék lesz, egy csaj aki levette a szüzességed.

2015. febr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Esélytelen a dolog,a pénz hiánya miatt.

Ha tele lennél pénzel és eltartanád oké,de így...

2015. febr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!