Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme ilyesmiben reményk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ilyesmiben reménykedni?

Figyelt kérdés

Kölcsönösen tetszünk egymásnak az egyik barátommal, de van kapcsolata. Hajlott egy s más felé, de én csak akkor mennék bele bármibe, ha szakít, edig lett volna rá lehetőségem. De én tiszta lapal szeretnék indulni, ha lenne rá lehetőségem persze. Szóval csak ha szakítana, szóval nem nyúlnék bele a kapcsolatába ezt leszögezem.


Mik az esélyeim?


2015. febr. 10. 19:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs az elírásokért.
2015. febr. 10. 19:34
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem nyúlnál bele, de azért reménykedsz... Ez sem szép dolog.
2015. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én pont ugyan így vagyok!!!!!! :(
2015. febr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem harcolsz érte, és intézed el, hogy szakítsanak? Amit te akarsz, az ma már nem trendi.
2015. febr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mit csinálhatnék? :(
2015. febr. 10. 19:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Döntsd el, hogy akarod-e őt:

- ha igen, tedd tönkre a kapcsolatát

- ha nem, akkor format C:


Ha igazán belevaló nő vagy, és elérted, hogy szakítson a kedvesével, utána szakíts te is vele és alázd porig úgy rendesen!

2015. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Te én szeretem...


Csak vele szeretnék lenni.

2015. febr. 10. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!