Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Van köztetek olyan aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Van köztetek olyan aki szintén úgy érzi nem élvezi ki eléggé az életet pasik és szex terén?

Figyelt kérdés

Nem hiányzik nektek több izgalom,szenvedély,kaland? Én nagyon úgy érzem csak úgy elteltek gyorsan az évek, egyhangúan és semmit sem éltem igazából. Pedig voltak párkapcsolataim, de valahogy azt hiszem nem tudtam igazán kiélni magam ezekben a kapcsolatokban, vagy nem azt kaptam amire vágyom, nem tudom. De valahogy sokkal többet akarok, nem tudom miért van ez bennem, talán megijedtem hogy öregszem.

26/N



2015. febr. 10. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha esetleg tudnád mire vágysz. Kifejeznéd, és keresnéd..
2015. febr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem ha hiányzik valami, akkor teszek is érte, nem csak sírok.
2015. febr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán, van éppen kapcsolatom és nagyjából mindent megkapok amire vágyom ilyen téren. Inkább az életem egyéb területein érzem úgy, hogy nem használom ki az időmet rendesen.
2015. febr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem élvezem ki, mert válogatós vagyok, nem járok bulizni. Pedig most kéne falnom a pasikat, nem 25 évesen, meg később. 21/L
2015. febr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Barcsak a karjaimban tarthatnalak.
2015. febr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon én se kaptam meg élettől mindent amire vágyok! De hát majd csak lesz valami! 25/F
2015. febr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valami hasonlót érzek, csak én férfi vagyok :S
2015. febr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. De elfogadtam, hogy ez már így is marad, a párom sokkal jobban szeretem, minthogy ilyesmi miatt kockáztassam a kapcsolatunkat. Bár az kicsit zavar, hogy ő fiatalon pont úgy habzsolta az életet, ahogy én szerettem volna, de nem tettem - de hát ez van. Néha ráveszem, hogy meséljen :D
2015. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt hittem csak én vagyok így ezzel. :/ :D

26l

2015. febr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A baj az, hogy így 29 évesen, már nem tudom visszapörgetni az időt. Későn kezdtem el élvezni az életet, és rögtön az első kapcsolat 4 évig tartott. Nagyon kevés szünettel jött a következő, ami még most is tart. Nem akartam soha minden nőt megdugni vagy ilyesmi, de mégis hiányérzetem van amiatt, hogy nem éltem. Tökéletes volt a kapcsolat szexuálisan, viszont mégis valami hiányzik. De most már mindegy, ugyanúgy fel kell dolgozni ezt is, mint amikor 50 leszek :)
2015. febr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!