Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megvaltoztam. Lehetsege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megvaltoztam. Lehetseges hogy egy ev alatt megcsunyultam?

Figyelt kérdés

Katasztrofa vagyok..

1-2 eve meg teljesen mas voltam. Eljartam bulizni jol ereztem magam volt onbizalmam..de aztan 1 eve ossze jottem volt baratommal.

Akivel 4 honapig voltunk egyutt de en azota sem tettem tul magam rajta ugy erzem.. es ez kezd nagyon szanalmas lenni..

Akkor kapcsolatunk alatt hiztam 5 kilot is amit nem tudtam leadni azota sem. De mostanaban mar nem is igazan "keresnek meg" pasik , nem igazan talalkozgatok senkivel pedig igy orulnek mar ha vegre lenne egy olyan aki tenyleg passzol hozzam es akitol az elejetol fogva erzem azt a jo erzest, de nem. Egyszeruen azota nekem egyik sem jott ossze. Pedig regen nem igazan volt ilyen.

Mi tortenhetett velem?

Meg csunyulhattam? Vagy az 5 kilo miatt? Vagy mi a baj??

Nagyon rossz mar ez igy mert ugy erzem amig nem lesz valakim addig nem tudom ot elfelejteni..

18/L


2015. febr. 10. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak lelkileg mentél tönkre és elszállt az összes önbizalmad.
2015. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lokj ide egy kepet.
2015. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szarul érzed magad, akkor úgy is fogsz kinézni. Próbálj többet járni társaságba, hogy vidámabb lehess, jobban érezd magad, és akkor majd megint észre fognak venni.
2015. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Vegre normalis önkeped lett,összetört a túlhizlalt tini egod.

Nagyon helyes.

2015. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amugy sem voltam bekepzelt ugyhogy..
2015. febr. 10. 20:36
 6/9 Fényember ***** válasza:
Esküszöm neked lány vagyok és nem akarlak felszedni :D de engem is érdekelne egy régebbi képed és egy mostani és így mint női társad jobban eltudnám mondani az őszintét hogy van e valami gond és ha igen mi, azon kívül hogy most lelkileg tropán vagy és az kihat a megjelenésedre stb:)
2015. febr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nincs, csak jódolgodban itt picsogsz. Értelmes ember 2-3 hét alatt lead 5 kilót.
2015. febr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Irsz privatot? Akkor kuldhetek..:)

De csak ha nem elsz vissza vele mert ide kepet feltenni iszonyat gaz szerintem :)!

2015. febr. 10. 20:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Ide is jöhet a kép:)
2015. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!