Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kapcsolatban élők tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatban élők tényleg nem értik meg, hogy miért fáj valakinek, ha még sose volt párja?

Figyelt kérdés

Hogy sz-r érzés, hogy soha nem tartozott senkihez? Hogy sose volt fontos senkinek csupán önmagáért? Hogy sose szerette senki tisztán azért, amilyen?


Hagyjuk, hogy a család hogy szereti, meg ilyenek, egy rokon elfogultan, a 0. perctől szeret valakit, nem azért, mert ilyen meg olyan, hanem kb. csak azért, mert van, és ez nem ugyanaz, mikor egy "kívülálló" szeret azért, mert ismer.


2015. febr. 14. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne mástól keresed a megerősítést a boldogságodra.
2015. febr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bandi6891 ***** válasza:
58%
Te pedig nem érted meg azokat akiknek van párkapcsolata és nem az ő dolguk hanem a tiéd ha egyedül vagy.
2015. febr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem a legtöbben megértik.
2015. febr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az, akinek még sose volt párja, miért nem érti meg, bizonyos esetekben még ő járt a legjobban?


Most, hogy mindketten mondtunk egy általánosítást, maradjunk meg abban, hogy neked is lesz egyszer valakid, csak ne stresszelj rá, ne akarj erőszakosan párt találni magadnak, mert már nagyon vágynál valakire.

2015. febr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

A kapcsolatban élők is megértik, elhiheted.

Ők is voltak egykor egyedülállóak,és Nekik is megfordultak hasonló gondolataik.

Akár hiszed, akár nem, sokan közülük tényleg szeretnének segíteni tanácsaikkal/hozzászólásaikkal.

2015. febr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csesszed le akinek van kapcsolata. A hülyék nem értik meg. Hogy te milyen hülye , idióta vagy a kivül állók a hibásak. A SZEMETEK .!!!
2015. febr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert, amikor az embernek megy a szekét, leszarja a világot, és a többi embertársait. Pl. amikor valaki kapcsolatban van, a barátait is elkezdi leszarni, bezzeg, ha szakítás van, első ízben találja meg a leszart barátot, de akkor sem azért, mert érdekli, hogy mi van vele...sokkal inkább, hogy legyen kinek elrinyálni a bánatát. -.-


Aki nincs benne egy adott szituációban, nem élte át, nem éli át, annak gőze sincs az adott állapotról.

2015. febr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem értitek...

Mikor jönnek azzal, hogy milyen jó egyedülállóként az a nagy szabadság, bezzeg nekik nincs ilyen, meg hogy oda megy az ember, ahova akar... Ja, persze, nagy élvezet mindig mindenhova egyedül menni, az meg még nagyobb, ha esetleg másnak tarthatod a gyertyát, vagy hallgathatod közben, hogy mi van "Velük". Nagy élvezet minden nap úgy felkelni, hogy ma sem gondol rád senki és te se tudsz senkire. És az még jobb, mikor keseregnek, hogy bezzeg az egyedülállók ezért-azért milyen boldogok, mert egy kapcsolat mennyi gonddal jár, de akkor kérdem én: akkor ők minek vannak kapcsolatban, ha annyira rossz?

2015. febr. 14. 13:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaj de szeretem az ilyen hisztit. Én jelenleg kapcsolatban vagyok de sokszor komoly teher a számomra. Embere válogatja kinek melyik állapot a jobb. Elég sokáig voltam szingli és tény hogy voltak napok amikor hiányzott hogy legyen valakim de én tényleg imádtam a szabadságot. Hogy miért van párom? Mert ösztönös igény az emberben a párkeresés. Mindennek vannak jó és rossz oldalai de mivel te szemellenzősen csak azt látod milyen rossz neked értelemszerűen nem tudod objektíven értékelni a helyzeted. Ilyen egyszerű.
2015. febr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!