Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekelhetem egyáltalán, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelhetem egyáltalán, ha azzal 'büntet', hogy nem kommunikál velem, mikor hisztizek?

Figyelt kérdés
Csak miután már bocsánatot kértem miatta. Több napig sem beszél velem, ha fejéhez vágok hülyeségeket, amik nem történnének meg, ha több időt szánna rám is. Ha bocsánatot kérek a hisztizés miatt, azután rendben van minden. Mennyire érdekelhetem, ha ennyire tesz arra, hogy beszélünk-e? Hiába mondja el, hogy én vagyok az a lány, akit ő akar meg blabla, ha nem úgy tűnik nekem.. 22 éves a fiú.
2015. febr. 14. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Következetesen nevel. Ettől még szerethet, csak azt szeretné elérni, hogy ne hisztizz. Ha pedig úgy érzed keveset foglalkozik veled, üljetek le, beszéljétek meg, hozz fel példákat, mi esne Neked jobban.
2015. febr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 aladar12 ***** válasza:
hisztizz még és nem fogod érdekelni. nem biztos, hogy azért nem tölt időt veled, mert nem akar.
2015. febr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
próbálom visszafogni magam, hogy ne akadjak ki mindenen, de ha őt ennyire nem érdeklem, hogy most is már vagy 3-4 napja nem beszél velem, az se érdekli, hogy megvagyok-e még, akkor hogyan várhatja el, hogy nyugodt legyek meg ilyenek?! ki tudja, mi mindent csinálhat, bezzeg én vagyok a rossz mindig, csak mert rosszul esik, hogy minden és mindenki más fontosabb..
2015. febr. 14. 16:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Probáld kondizni magad arra, hogy nem érdekled!

Ne legyen igazam! Saját tapasztalat ez!

2015. febr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!