Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki ma bevallja a kiszemelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki ma bevallja a kiszemeltjének, hogy tetszik neki?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, hogy ezen a napon ki tesz valamit. :) Sokan feleslegesnek tartják a Valentin napot szóval érdekel, hogy valaki még tartja-e a hagyományt.

2015. febr. 14. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vallok be semmit , nem is érdekel az egész.
2015. febr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, ha egy ismerősöm így rám írna, de én nem fogok kezdeményezni.
2015. febr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok. Jól esne, de tudom milyenek a mai fiúk... Túl félősek ahhoz, hogy bevallják.
2015. febr. 14. 16:29
 4/7 opened paradise ***** válasza:

Nagyon tetszel nekem kérdező!

Most boldogság van? :D

2015. febr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bevallanám neki ha lenne. De hát nincs. Micsoda pech....csak azt nem értem miért van az hogy az embereket zavarba hozza a szaporodás?!
2015. febr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem mondom meg neki ma se, meg ma van a szülinapja is.
2015. febr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bevallottam egy srácnak, de vissza utasított azzal az indokkal, hogy nincs bennünk semmi közös, és teljesen más világ vagyunk.


22l

2015. febr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!