Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatnak számít, ha a két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatnak számít, ha a két fél romantikusan egyutt töltött egy estét, elcsattant pár csók?

Figyelt kérdés

Innentől számít kapcsolatnak?


Sajna ez velem tortent tegnap,jól éreztem magam vele, a csókok is jól estek és abszolút kedvelem a fiút, de az én szivem megis másvalakibez húz, akivel szinten ugyanígy beszelgetek es taallkozgatok (egyikkel se jártam.. Eddig?). Most ha ezzel a másikkal ossze szeretnék jonni, akkor ezzel szakítsak? Nem tudom, hogy egyáltalán kapcsolatban vagyok-e, járunk-e vagy csak ez is az "ismerkedős" szakasz. Beszelni nyilván fogok vele errol.


A rossz indulatú kommentelők ne válaszoljanak, tudom h ezt nem így kellett volna, de álszentek lennénk, ha azt állítanánk h ilyen sose fordul elo. Szoval segítő, jó szándékú kommenteket várok csak! Köszönöm :)


2015. febr. 14. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Az életkorod felettébb érdekes volna számomra.
2015. febr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
En 19 éves vagyok. Akivel tegnap randiztam, 21. És akit tenyleg szeretek, ugy erzem, ő 24.
2015. febr. 14. 23:30
 3/9 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne :D
2015. febr. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
bravó :D
2015. febr. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy ez onnantól kapcsolat, ha az ezt követő beszélgetés során úgy gondoljátok, hogy érdemes ismételni.
2015. febr. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszi a gratulációt :D
2015. febr. 14. 23:32
 7/9 WheneverYouWant ***** válasza:
Kapcsolatnak onnantól számít hogy a fiú megkéri a lányt hogy legyen a barátnője... csókolózni a discoban is lehet bárkivel...
2015. febr. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ennél kicsit bonyolultabb a sztori. :(
2015. febr. 14. 23:32
 9/9 anonim ***** válasza:
A kapcsolat egy közös döntés. Ha naponta megfürdet valaki az ondójában, akkor sem vagytok kapcsolatban.
2015. febr. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!