Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy olyan komoly kapcsolatra vágyó nőt, aki nem az anyagiakat nézi, és elfogad olyannak amilyen vagyok?

Figyelt kérdés
nem vagyok gazdag. nem vagyok magas. átlagos arckarakterű,fiatalos 32 éves srác vagyok,enyhén kisportolt alkattal.... mégsem találok olyan nőt,aki nekem is tetszik,és nem nézi magasságot,és az anyagiakat mint pl autó,lakás,fizetés,stb... nem értem a nőket. arra várnak hogy normális,tisztességes srácot találjanak. aztán mégis inkább ezeket nézik. hölgyek! miért van ez így?
2015. febr. 14. 23:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A nők inkább arra várnak,már a 30as években,hogy ne napról-napra élj,legyenek ambíciók.
2015. febr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 WheneverYouWant ***** válasza:
Mert talán gondolnak a jövőre , nem úgy mint te... 32 évesen legalább normális anyagi helyzetben kellene lenned ha nem is gazdagságban...
2015. febr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
van egy picike lakásom.... épitgetem az életem.... autóm nincs mert nem kell... de akkor is... ez igy nagyon nem jó. hisz az egyszerűbbek normálisabbak. ha tele lennék pénzel,és lenne kocsim meg szép nagy lakásom,akkor én is össze vissza csajoznék,mert megtehetném. alkalmi természetesen most is akadna... de azt meg nem akarok...
2015. febr. 14. 23:52
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez az "elfogad olyannak amilyen vagy" egy hatalmas közhely. Miért is fogadjon el?

Ha van jobb opciója, akkor nyilván azt fogja választani. Ha nincs, na akkor majd "elfogad"...

2015. febr. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
31%
Ha gazdag lennél, máris találnál egy tucat nőt, aki nem az anyagiakat nézi.
2015. febr. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert egy pár rossz tapasztalat után a legnaivabb nők is elkezdenek gondolkodni, hogy hány gyereket akarnak később egyedül nevelni albérletben? Nem kell gazdagnak lenni, de valamit mutass fel, ami arra utal, hogy nem ittad/buliztad/játszottad el az összes pénzed.
2015. febr. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
van egy picike lakásom. sajátom. azt csinálgatom..... de szerintem nem ez kellene hogy legyen a motiváció.... hanem az,hogy van valaki aki egy életre tervez,és nem egy néhány évre a másikkal... olyan aki tényleg hű,és ott van ha baj van,és nem hagy cserben. de ezek az értékek mára már nem jelentenek semmit,csak a külső és az anyagiak. a ragyogás a luxus és a kényelem...
2015. febr. 15. 00:01
 8/13 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem erről van szó. A nőknek nem az kell, hogy legyen egy barlangod és legyél hűséges. Az érzelmeik után mennek. Ha nincs benne izgalom és kaland, akkor mennek arra amerre van.
2015. febr. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

szerintem meg te vagy az akit túlontúl izgat itt az anyagi helyzet,nem a nőt.

a másik dolog,amit felvázolsz,veled van jóban rosszban blah blah...az már egy következő fokozat.

előtte fel kellene csípni,bizalmi komfort viszonyt kialakítani,jól megdugni és utána jönnek a bensőséges dolgok ha már letettél valamit az asztalra a kiba-sz-ott tetteiddel és fellépéseddel,nem a sza-ros pénztárcáddal.

2015. febr. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A lakás nem motiváció, hanem alap, ezt kéne megértened. Nem az kell, hogy luxusvillád legyen, hanem az, hogy látszódjon, hogy felelősen gondolkodsz, helyén van az értékrended, önálló vagy, nem anyuci pici fiacskája, akinek ki kell találni a gondolatait. Nyiss egy kicsit, ne kifogásokat keress.
2015. febr. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!