Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire normális? Ti tennétek ilyet olyannal, akit szerettek?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akit nagyon szeretek, es elvileg o is szeret engem... Az egyik veszekedesunknel volt egy bunko beszolasa, es arra ra par nap mulva kijelentettem, hogy nem akarom tobbe leszopni. Erre o ugy reagalt, hogy akkor ne talalkozzunk, beszelni skypeon is tudunk, a szopast majd meg elvegzi mas. Ti a pasi helyeben, hogy reagaltatok volna?

2015. febr. 14. 23:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jogos valljuk be.
2015. febr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha csak szopópajtim lennél,akkor minek találkoznék veled többet ? tennék a nőre magasról iylen esetben
2015. febr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Óvodának hívják, amit műveltek.
2015. febr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gyerekek vagytok még...
2015. febr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3-assal egyetértek

felnőtt emberek ilyet nem csinálnak

És te tennél vele olyat, h nem szopod le?

LOL

2015. febr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Megőrizte a csávó a kontrollt, te meg becsicskultál neki.

Egy ilyen fhasszájú srácot ki kell vágni, nem vacillálni itt rajta. :/

2015. febr. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#5-os: o mondta, hogy majd akkor keressem meg, ha megtanultam szopni, mert majd akkor befejezzuk, aminek tobbszor neki futottunk

#1-es: ez a kijelentese utan szerintem az is jogos h nem akarom leszopni..

2015. febr. 14. 23:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi volt a bunkó beszólása?
2015. febr. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Most nagyon le leszek pontozva, de vállalom, mert idáig se érdekelt túlságosan, és tényleg segíteni akarok.

Én ugyanúgy reagálnék/reagálok, mint a barátod.

Nézzük sorjában:

Adva van 1 vita/veszekedés, ahol mind a 2 fél mondja a magáét, kötik az ebet a karóhoz, és még véletlenül sem enged egyik fél a másiknak.

Mi jön ezután?

Sértegetés, személyeskedés, egymás megbántása

A valóságban pedig imádják egymást, szerelmesek egymásba, de a félreértelmezett büszkeségen nem eshet csorba, így marad a duzzogás, sértettség. :)

2015. febr. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért jársz össze vele, hogy leszopd?
2015. febr. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!