Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szánalomból feküdt le velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szánalomból feküdt le velem?

Figyelt kérdés

Bulizni voltam ma (vagyis tegnap) a baratnőimmel, rossz vége lett, pár részeg paraszt elég csúnyán inzultált, undorító, obczén dolgokat vágtak hozzám, követtek, az egyik fogdosott, hiába avatkoztak mar közbe a bizt.őrök is, nem álltak le, az utcán folytatták, nagyon rossz volt, a lényeg hogy sírva hívtam fel egy barátomat (aki a közelben volt amúgy a haverjaival) hogy jöjjön ide, mert nem merek egyedül hazamenni (közben a barátnőim voltak olyan kedvesek, hogy leléptek...)

Hamar odaért a srác, próbált megnyugtatni, de kb. remegtem a félelemtől, mondta hogy hazavisz (magához o.O), elmentünk, addigra mondjuk azok a férgek is eltűntek hálistennek.

Még mindig sírtam mikor hozzájuk értünk, mert tényleg nagyon féltem, próbált nyugtatni h most mar semmi baj nem lesz meg minden, és hát azt vetette be h kvázi letepert....leallitottam és mondtam neki h szánalomból ne, túlélem, meg minden, de mondta h erről szó nincs, és hagyjam, mert megnyugszok tőle, na mindegy, beadtam a derekam, ez a lényeg.

Nem ez volt az első szex köztünk (korábban már összeakadtunk) de azóta folyamatosan az pörög a fejemben hogy csak azért csinálta, mert megsajnált, vagy mi? Szerintetek?

18 a srác, én 17


2015. febr. 15. 00:42
1 2 3
 1/21 opened paradise ***** válasza:
100%
Ez nem szánalomból volt,hanem egyszerűen csak paraszt volt.
2015. febr. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 The Guard ***** válasza:
100%
Azért kúrt meg mert miattad nem talált mást te meg voltál olyan rendes és megengedted h kipucolna a kéményedet.
2015. febr. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Bocsánat hogy ezt mondom de szerintem megérdemelte :) Meg azért sokkal jobb mint ha azok a férgek megerőszakoltak volna nem igaz? Mindenféle elitélés nélkül mondom ezt
2015. febr. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy szánalomszex, senki sem fekszik le a másikkal szánalomból.
2015. febr. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
ügyes, vagy te vagy buta. megdug és még te érzed magad kellemetlenül, hogy szánalomból tette
2015. febr. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Hát ez, csöbörből vödörbe eset volt. :DDD
2015. febr. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, de elég gáz egy pasid van, nem gondolod?
2015. febr. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

A 17 éves lányok mind ribizlik lettekmár?

barát,barát hát persze.. barátokkal nem szexelünk..

2015. febr. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha a továbbiakban nem mutat érdeklődést, akkor szerintem

csak kihasználta a helyzetet, tehát: "jössz egyel".

Lehet, hogy nyersen fogalmaztam nem megbántásból mondtam.

Viszont lehet hogy ő lesz életed "Robin Hood"-ja.

2015. febr. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%

erről az a német sorozatgyilkos jutott eszembe.

egy nőt elkezdett megerőszakolni 3 fickó az erdőben.

arra járt egy sétáló,aki összeverekedett az emberekkel,elkergette őket,megmentette a lányt,aki nem győzött hálálkodni.

aztán a megmentő hazakísérte,a nő felhívta magához,majd a fickó megverte megerőszakolta ás megölte a lányt.

2015. febr. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!