Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm állandóan provokál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm állandóan provokál a volt barátomra irányuló kérdésekkel, mit akar elérni?

Figyelt kérdés

arról van szó hogy amikor beszélgetünk, folyamatosan olyan témákra tereli a szót, amiben előkerülhetnek a volt barátomat érintő ügyek. pl, egy közös ismerősünk, aki ugyanott lakik, és ezt külön kihangsúlyozva.


ez még a haggyán kategória.


a durvább amikor indulatosan a fejemhez vágja hogy nekem egyáltalán nem zavaró hogy látom nap mint nap?


volt, amikor direkt találkozott vele, és másnap egész nap hallhattam a beszámolóját. azon is kiakadt, hogy semmiféle bánatot nem látott rajtam, pedig biztos hiányzik, meg ilyenek. vagy amikor pár napja, a kezembe adott pár cuccot, amit a volt barátomnak adtam kölcsön, de soha nem kértem volna vissza, mert annyira semmitmondó dolgok ezek, hogy el is felejtettem hogy nála voltak, és nem is hiányzott, ha nem kapom vissza se tűnt volnafel hogy nincs meg. de ismét csak azt a döbbent arcot láttam hogy engem nem hatott meg a kis magánakciója.


hát most mit tegyek, sírjam el magam vagy mit vár tőlem?! hidegen hagy hogy mi van a volt barátommal, valószínűleg fordítva is igaz. csak ő keveri a trutyit.


biztos hogy nem hajt a volt barátomra, mert van neki sajátja, és megvannak, nagyon is jól.


ha azt akarná elérni hogy ismét kapcsolatba lépjek a gyerekkel, akkor sajnálom, nem tehetek semmit.


és amit a legesleginkább nem értek az az, hogy miért provokál. én az életben soha nem tenném ezt fordított helyzetben. de ő néha beveti ezeket a szánalmas trükkjeit, amivel semmit nem ér el, csak a saját idejét vesztegeti.


2015. febr. 15. 03:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Annyi intellektuális képességetek nincs hogy ezt megbeszéljétek?

Megpróbálok segíteni:

-Ne haragudj miért piszkálsz a volt barátommal megállás nélkül?

-Lejárt lemez, hagyd már abba kérlek..!

-Szerelmes vagy belé vagy mit hozod fel állandóan? Tessék szabad járjatok nem szólok bele..

-Hagyj vele békén, már lezártam a dolgot :)

-Akadj le rólam.

-Meguntad a pasid vagy miért nem a magad dolgával foglalkozol?


Most így pillanatnyilag ennyi. Ha egyiket sem sikerült a barátnődnek felfogni megpróbálok még pár lehetőséget összerakni. Lehet valami egyszerűbb szavakkal kéne próbálkozni hogy sikerüljön feldolgoznia.

-Már nem vagyunk együtt. NEM VA-GYUNK együtt. Mi ketten NEM!

2015. febr. 15. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ő tudja nagyon jól ezt... és néha azt várja hogy kiakadjak és direkt ilyen keresztkérdésekkel bombáz. kegyetlen lány, nem is mondanám hogy olyan hűű de jó barátnők vagyunk.
2015. febr. 16. 12:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Szurkálj neki vissza, ha van hozzá lelki jelenléted. Csak abbahagyja.. Ilyen emberrel így semmit nem érsz ha csak kiidegel...
2015. febr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!