Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a fiú?

Figyelt kérdés
A suliban amúgy a haverjaival beszédes típus, egyáltalán nem szégyenlős. Mikor jövünk haza busszal, én, ő, meg két lány, akkor mindig beszélget egy darabig, amíg az egyik lány le nem száll. Utána már nem nagyon beszél, szinte csak én beszélek azzal a lánnyal. És mesélte, hogy egyébként mikor én nem vagyok ott, akkor csak kínos csönd van, és néha nem is nagyon köszön neki mikor leszáll.

2015. febr. 15. 08:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem ő mesélte, hanem a lány aki még nem szállt le...
2015. febr. 15. 08:49
 2/2 anonim ***** válasza:

Ej de gubancos

..bocsi de nem tudom :D

2015. febr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!