Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti érzitek úgy néha, mintha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti érzitek úgy néha, mintha a környezetetekből, illetve környéketekről mintha csak ti lennétek fent ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem, mintha 5 km-es körzetemben senki nem lenne fent ezen az oldalon csak én.

2015. febr. 15. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ÉN néha úgy gondolom, hogy az egész városból ahol lakok csak én lennék fent :)
2015. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5 km? Akit innen megismertem, és a legközelebb lakott, ő is több tíz km-re volt tőlem.
2015. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom, hogy egri lányok nincsenek. :D
2015. febr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akit megszólítok itt, általában vagy debreceni, vagy miskolci. Tatabányaiként szerintem ez több, mint 5 km. :D
2015. febr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is miskolci vagyok :D
2015. febr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg szegedivel és debrecenivel dumáltam:D
2015. febr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 15 km-re lakok Pesttől olyan 20 percre, egy kisebb városban, de még soha nem találtam senkit itt aki nemhogy a városomban de még Pesten sem lakott.
2015. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 opened paradise ***** válasza:

Reméljük így van,mármint az ismerőseimet nézve.

Amúgy pár éve még volt még 2 angyalföldi itt,ma már sehol senki :D

2015. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

5 km ?

Már az is nagy siker, ha 50km-en belül találsz valakit, akivel tudsz is beszélgetni.

2015. febr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, de gondoljatok bele, ha egy százezres városban laktok, ami már nagyvárosnak számít, akkor is kb. 1% esélyetek van arra - ha egyáltalán Magyarországon élővel beszéltek - hogy ugyanott lakik.
2015. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!