Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg páromnak, hogy örülnék ha néha előre engedne, kinyitná az ajtót?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy fura, de mindig mindenhol nézem, hogy a fiúk előre engedik a lányokat, főleg a párjukat. Még a busz felszállásnál is, megállnak a fiúk és előre engedik a lányokat. Nálunk ez nincs meg. Sose enged előre, sose nyitja ki az ajtót. Előttem megy, felszáll előttem, közértbe is megy előre egyből, szeretném ha előre engedne. Párszor csináltam azt, hogy direkt bámultam párokat ahol a férfi előre engedi a nőt, hátha leesik neki, de semmi.
2015. febr. 15. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szepen, normalisan mondd el ezt neki. A ferfiak sem gondolatolvasok.
2015. febr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt hogy "Drága férjmuram, mától a párkapcsolatunkban a spanyol etikett az elfogadott viselkedési norma. Kérlek a jövőben, igazodj ehhez!"
2015. febr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
B**azdmeg mi lenne ha néha odafigyelnél és kinyitnád azt a kib**aszott ajtót és előreengednél?? Olyan nehéz lenne te hugyagyú??
2015. febr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát egy elég bunkó a párod ebbôl, bocsi. :/ Én még fiatalabb vagyok és mindig elôre engedem ôket. A tanárok meg mondják, hogy kiveszett a "lovagiasság" belôlünk. Látom ez nem nálunk kezdôdött.
2015. febr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk megmondod neki, hogy bocs, drágám, de az illem úgy diktálná, hogy legyen benned annyi, hogy udvarias vagy egy nővel, ez esetben velem.:)

Bár egyébként ő pont, hogy udvarias, ugyanis az illem úgy diktálja, hogy ha valahová megy az ember, mondjuk étterembe, akkor bármilyen hihetetlen, nyugodtan utána nézhetsz, de a férfinak kell előbb bemenni és utána a nőnek.:)

De a buszra való felszállásnál valóban téged illetne az elsőbbség.

2015. febr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ajándékozd meg egy alapvetö illemtan könyvvel (ha tud olvasni).
2015. febr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Pont ezt szeretném elkerülni, hogy ne legyen belőle sértődés.

Eleinte ezzel nem volt baj, csak mostanában kb 3 hónapja ezt a jó szokását elhagyta. Nem azt mondom, hogy álljon készenlétben mindig mikor jövök, de pl. tesc-ónál vagy moziba vagy akárhol annyi, hogy előre enged az ajtónál, vagy én szállhatnék fel előbb, olyan rossz így mögötte kullogni, másnál meg látom, hogy nem így van.

2015. febr. 15. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!