Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni? 20/f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék csinálni? 20/f

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem. Eléggé a padlón vagyok, 13-14 éves korom óta, elég sokszor megfordul az öngyilkosság gondolata fejembe. Általánosiskolába és szakközépiskolába elég sok atrocitás ért, csalódtam emberekben akiket barátoknak hittem, emiatt távolság tartó, és visszahúzódó lettem. Bizonyos szituációkban, szorongok és leblokkolok, és a hangulatom mint egy hullámvasút, egyik pillanatba jó kedvem van, másik pillanatba meg lehangolt vagyok. Sajnos 2 éve még diagnosztizáltak nálam egy gyógyíthatatlanan betegséget is, aminek vannak gyulladásos és nyugalmi időszakai is, ez sokszor befolyásolja az amúgy se felhőtlen napjaimat.

Család széthullót, és utálok itthon lenni de nem tudok elköltőzni mert még tanulok és anyagilag nem állok úgy, hogy egy háztartást fent tudnék tartani. Barátaim nincsenek, akikkel a problémáimat megtudnám beszélni.


Elnézést, ha kicsit zavaros lett a megfogalmazás.


2015. febr. 15. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazából ezzel nem tudsz mit tenni egyedül. Keress fel egy szakembert mert egyedül ezen nem igen lehet változtatni szerintem.
2015. febr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A pozitív dolgokat (remélem van még az életedben) értékeld jobban. A negatívokat meg elengedni. Ha nincs semmi pozitív, akkor tegyél róla, hogy legyen.
2015. febr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!