Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Miért, mikor, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért, mikor, milyen esetben írtok egy lánynak olyat, hogy 'nagyon szép lelkű lány vagy'?

Figyelt kérdés
Tekintsünk el attól, hogy esetlegesen rá vagyok nyomulva, és ezzel a szöveggel ráz le, mert ilyenről szó sincs. Pénteken csak úgy, NEM ittasan, magától ilyet mondott egy beszélgetés alatt.

2015. febr. 15. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, még sose mondtam ilyet.
2015. febr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én biztos nem mondnék ilyet, nyálas álszent duma. Vagy meg akar dugni vagy abszolút bányarémnek gondol akivel jól el tud beszélgetni vagy pedig meleg.
2015. febr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tuti hogy ittas vagy parmezán sajtot akar kérni
2015. febr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem nyálas, álszent duma ez. Én annaka lánynak mondom ezt, aki tetszik, akivel össze akarok jönni, és aki kivételes lelkületű.
2015. febr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem az első randin monta ezt a barátom,mástól előtte még nem hallottam ezt.

Mire mondta?

2015. febr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*mondta
2015. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Noren1989 ***** válasza:

Ha a csaj g_cironda...

25/F

VAGY,ha nagyon be akarunk vágódni.

2015. febr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 PearlDiver ***** válasza:

Én azt tudom elképzelni, hogy a) nagyon tetszel neki és ilyen költői bókokat váltasz ki belőle, b) nem igazán tetszel neki de bír téged és jó fej veled.

Remélem el tudod dönteni, melyik a valószínűbb :-)

2015. ápr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ilyet nem írok egynek se, az biztos. Nem szoktam hazudni.
2015. ápr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!