Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme annak, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme annak, hogyha valaki a következő mondattal érvel?

Figyelt kérdés

"Egyedűl fogsz meghalni. De így egyedül halsz meg."


Én szerintem fizikai képtelenség, és soha elő nem forduló dolog, mikor kettő vagy több ember pontosan ugyanabban a pillanatban életét veszti. Mikor egy ember meghal, mikor megszűnnek az életelei, az lehetséges, hogy a másodperc töredékével előtte, vagy utána valaki más meghal, de hogy pontosan abban a pillanatban, azt kötve hiszem...


2015. febr. 15. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Te részeg vagy?
2015. febr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
majd ha megmondják, hogy a halál pontos hosszát (időben), akkor majd állástfoglalhatsz. addig nem tudhatod.
2015. febr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 opened paradise ***** válasza:

Nem úgy egyedül.

Hanem úgy,hogy nem fog senki melletted lenni és szeretni.

2015. febr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdező goes psycho!
2015. febr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"majd ha megmondják, hogy a halál pontos hosszát"


mekkora baromságot írtam szégyenlem magam... amúgy nem szoktam fáradtavgyok


opened helyesen észrevételezi, amit észrevételez

2015. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Életfeltétel az, hogy szeressenek. Meg nekem édes mindegy lenne, mi lenne velem halálom után. :D Ha azzal is kifogásolnál, hogy legyen ki eltemessen. :D

Szerintem ez a mondat annyira idétlen. Mert mindeki egyedül hal meg. Kivéve ha úgy érted, hogy időpontban nagyon közel egymáshoz, mert úgy senkisem egyedül hal meg. :D szóval A mondat cáfolva

2015. febr. 15. 21:26
 7/8 anonim ***** válasza:

#6


Akkor fogod ezt megbánni mikor 79 évesen nem bírsz felkelni az ágyból és mive senki le se sz*r ezért kb addig fogsz szenvedni amíg nem végez veled a szomjhalál :D


Jó haldoklást előre is.

2015. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én orvosként már jópár halált láttam, és bizton mondhatom, hogy abban az 5 percben, ami a halál körül van, mindenki borzasztóan egyedül van, teljesen függetlenül attól, hogy hányan állnak az ágya körül.
2015. febr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!