Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Az unokatesómnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minee kérdése:

SÜRGŐS! Az unokatesómnak tetszem? (lent)

Figyelt kérdés

Beszéltünk ma facebookon, előszor az lett gyanús hogy megkérdezte van-e most barátom, mondtam, nincs. Erre azt írta most már van (magára gondolt) aztán írta, hogy viccel. Mondtam, én is remélem, hogy csak viccelt. Utána küldött képeket, és írta is, hogy szerinte milyen gyönyörű vagyok. Utána ezt a képet küldte el nekem aminek ez a szövege (biztos ismeritek): Pusziból csók lesz, csókolózásból ölelés, ölelésből simogatás, simogatásból pedig szeretkezés. Kérsz egy puszit? Hát mondtam hogy nem kérek, erre ő azt mondta akkor ad ő.

16 éves, én 19Nő. Szerintetek tényleg akar valamit vagy csak hülyéskedik? Minden esetre elég ijesztő. Többször is írtam neki - emlékeztetőül - hogy rokonok vagyunk. Segítsetek, mit csináljak? Fogalmam sincs!

Köszönöm!



2015. febr. 17. 22:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Dikk!
2015. febr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Túl kanos kistini, akinek nem jutott csaj, ezért azt hiszi, az unokatesónál bepróbálkozhat.
2015. febr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
vagy sok volt a trónok harca
2015. febr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Gyereket ne.

Mond meg neki, esélye nicns, mert agyhalott.

2015. febr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, hogy csak felbérelte az unokatesódat az egyik ellenséged. Így akarnak bosszút állni rajtad. :D
2015. febr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ne válaszolj az olyan kérdéseire amik téged zavarnak. Vagy tégy pontot. De szerintem csak próbálkozik.
2015. febr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Dikkk

Szerintem ha jo pasi fekudj le vele

2015. febr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Folyamatosan vissza utasítom, de nem akarom megbántani sem, azért mégiscsak családtag. Egyébként nálam ez kizáró ok a szexre, de köszi a javaslatot! Sose tudnék rá úgy nézni. Ha más nem így van vele, nem ítélkezem, de én képtelen lennék.
2015. febr. 17. 23:09
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha szex nem is, egy csókolózás, és megmondod neki, hogy ennyi volt minden, amit tőled kapott, mégis csak unokatesók vagytok.
2015. febr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Esetleg akkor, ha ő lenne az idősebb. De nem, még akkor sem. Mindig is kissrác lesz a szememben, mint ahogy anyának mindig a kislánya maradok. Azért köszi! Lehet, hogy egy ölelés után megmondom neki, ez nem rossz szöveg!
2015. febr. 17. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!