Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira nagy gond ha 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira nagy gond ha 14 évesen van valakinek pasija?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok , és csomó osztálytársamnak volt már barátja/barátnője ,és mikor valahogy ez a kérdés felmerül itthon ,akkor a szüleim (főleg anyám) mindig azt mondja ,hogy nekem nem lehet ,mert ha lenne akkor se engedné mert ,hogy ráérek még és ,hogy 18 éves koromig ne is legyen, meg folyton ,apám meg mindig kérdezgeti ,hogy : Volt már pasid , csókolóztál már? Én a te korodban már csajoztam meg ilyenek ,és utána mondom neki ,hogy nincs ( ami IGAZ ) és utánna meg közli , vagyis céloz rá ,hogy ha lenne akkor " hozná a herélőkést". De nincs pasim ,de mi lenne ,ha lenne ?? Így ,hogy mondjam meg nekik . Szerintem ,nics nagyon igazuk,bár nem tudom .... Szerintetek ????



köszi:-)



2015. febr. 17. 23:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem nagy gond, és tudod, nem kell mindenkinek mindenről tudnia. ;-)

Viszont azért arra figyelj, hogy ki ne használjanak!

2015. febr. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Én 14 évesen a szobámba tologattam az kisautóim.. Nem is gondoltam ilyenre, hogy nekem most barátnő kéne.. :D Szerintem még Neked se kéne ezen gondolkozni.. :) 22F
2015. febr. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Eleinte nem feltétlen kell bevallani a dolgot.

Tudod ez majd ki fog alakulni.

Ha normális (ésszel rendelkező) nő vagy nem egyik napról a másikra fogsz összejönni egy sráccal, hanem előbb hazakísérget, eljártok sétálni, együtt elmentek valamerre, időt töltötök együtt, és utána fogtok úgy valójában járni. De már ez se meghatározható hogy kik azok akik járnak? Van aki az első randi után ezt mondja, van aki a házasság után se.. tehát ez ki fog alakulni, és addigra majd lehet elhinteni a szülőknek, hogy hááát van egy fiú aki tetszik és milyen rendes srác, és ha jóarcok megkérnek hogy mutasd be nekik és leszállnak a dologról.. ne aggódj majd idővel ez ki fog alakulni.

2015. febr. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszii :) 2. válaszoló: csak az az igazság ,hogy a környezetem ,ahogy írtam ,hogy az osztályomba már csomó mindenkinek van... és ezért!:)
2015. febr. 18. 00:01
 5/16 anonim ***** válasza:
Legyél Te a kivétel, nem kell mindig mások után menni, abból semmi jó nem lesz :)
2015. febr. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

De ha lesz pasid, akkor ne azért legyen, mert mindenkinek már van, és ezért neked is kell egy!

Ha összejössz valakivel, azt szerelemből tedd! Másként semmit nem ér az egész.

Ez nem verseny, hogy minél hamarabb túl kell esni rajta.

2015. febr. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha a szüleid mindezt komolyan gondolják, akkor szerintem egy kicsit maradiak. De az is lehet, hogy csak meg akarnak óvni és ha egy normális sráccal állítanál be, akkor nem lenne kifogásuk. A véleményem, hogy nyugodtan ismerkedj, de lehetőleg ne avasd be a szüleidet. Jobb a békesség!:) Keress egy rendes srácot, aki nem használ ki és akit a szüleid előtt is büszkén felvállalsz, ha netán mégis kiderülne, ill. magad miatt is.
2015. febr. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! NEM nem akarok azért pasit ,mert másnak is van ... és valahol igazuk van anyáméknak ,hogy fiatal vagyok még ,de van akiknél hamarabb jön el a szerelem,de eddig mondjuk senkinek nem tetszettem legalább is nem tudok róla :)
2015. febr. 18. 00:07
 9/16 A kérdező kommentje:
csak mindig zavarba jövök ,amikor ez a téma :)
2015. febr. 18. 00:08
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem, nincs igazuk, képzeld, nekem például ötödikes koromban is volt barátnőm. Persze, nyilván az a szerelem közel sem volt ugyanaz, mint mondjuk most egy felnőtt kori szerelem, nyilván vannak bizonyos életkori sajátosságok. Nyilván ha úgy akarnál viselkedni, mint egy felnőtt, ott aludni a pasidnál, meg szexuális életet élni, ahhoz tényleg túl fiatal vagy. Ahhoz, hogy szeress, ahhoz nem.

És sajnállak, hogy pont azokra nem támaszkodhatsz, akiknek melletted kéne állniuk. Ez a maradi, agresszív hozzáállás igen csak helytelen.

2015. febr. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!