Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mit érezhet irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés

Lényeg hogy mindkettőnknek van valakije, és köztünk sosem lehetne semmi, nem csak ezért, hanem más dolgok miatt is, de olyan jó volna tudni... A legjobb barátom volt. Sőt úgy éreztem, megtaláltam a lelkem másik felét, a tükörképemet. Tudom, hogy ő is érezte, mert tett rá utalásokat. Egyszer csak nőként kezdett kezelni... én meg ezek után észrevettem benne a férfit. Őrülten beleszerettem, és majdnem biztos vagyok abban, hogy ő is, mert volt több erre utaló jel: véletlen érintések tömkelege például, vagy pl. volt olyan, hogy azon kaptam, bámult. A közös barátainknak is feltűnt, hogy ez nem szimpla barátság.

Viszont egy ideje feltűnően hűvösen, ridegen viselkedik velem, sőt időnként határozottan bunkó. Holott ismerem a lelkét... ő nem ilyen. Ha megkérdezem, azt mondja, semmi baja velem. Olyan, mintha szerepet játszana. Régebben neten is beszéltünk csomót, és beszélt a magánéletéről, az enyémre is kíváncsi volt. Most vagy nem érdekli, vagy nem akarja tudni, mi van velem. Sőt már látni sem akar. Volt egy közös hobbink, megszüntette velem azt is, és nálam volt egy cucca, azt mondta, tegyem le egy közös barátunknál, pedig csak néhány házra lakik tőlünk, a közös barát meg sokkal messzebb. Egyszer azt mondta, hogy ő higgadt és megfontolt, minden helyzetben, kivéve ha iszik. Ha bulizunk, akkor pedig iszik... és olyankor teljesen más. Kedves, aranyos, vigyorog rám mint a tejbetök, van hogy megölel, sőt szemezést is kezdeményezett már velem...

Talán azért ilyen mert el akar felejteni? Mert nem tudok másra gondolni. Nektek mi a véleményetek?



2015. febr. 18. 05:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Inkabb a sajat kapcsolatodra kellene koncentralni, lehet, hogy o is epp ezt probalja. Bar szerintem sok ertelme nincs, hiszen teljesen bele vagy zugva ebbe a sracba!
2015. febr. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!