Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudná az ember önmagában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudná az ember önmagában mihamarabb feloldani a másik nem felé érzett dühét?

Figyelt kérdés

Egy szakítás, csalódás után, hosszú netes társkeresés után pl.

A GYK-zás biztos rossz irányba viszi. :)



2015. febr. 18. 07:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyenekért kár dühöngeni, ez az élet velejárója. Semmi sem egyszerű vagy könnyű. Az ember életében sok hasonló helyzet adódik, amikor nem azt kapod amit szeretnél. Egyszerűen nyugtázni kell, hogy ez van. Amin tudsz és akarsz azonváltoztatsz, amin nem meg, azt megoldod másként.
2015. febr. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Ha belátod, hogy a kollektív bűnösség elve milyen igazságtalan egy dolog. Általánosítani és kollektíve megbélyegezni az egyik nemet nem lehet korrekt még akkor sem ha a többsége egy hulladék.

Ezt lásd be és elmúlik a harag. :)

2015. febr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát, majd ha találkozol egy normális lánnyal, akkor majd elmúlik.


és igen, a GYK-zás valóban rossz irányba viszi.

2015. febr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez most miért 0%? Mert nem tetszik neki és nem üvöltök együtt a csordával ha az hülyeséget vonyít?
2015. febr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem én pontoztalak le. :)
2015. febr. 18. 12:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindegy ki volt :D
2015. febr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6: Mert Dowd vagy, azért. Neked csuklóból jár a 0%.
2015. febr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jah értem :DDDDD

"Nyomós" érv ;)

2015. febr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én nyomtam neki egy zöldet, ezért lett 24% :)
2015. febr. 18. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!