Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy ne érezzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne érezzek így?

Figyelt kérdés

Örülök a legjobb barátnőm sikereinek, de közben ha én azon a téren éppen rosszul állok, amiben ő jeleskedik, mégsem tudok tiszta szívemből együtt örülni vele, mert rossz érzés, hogy közben én meg szerencsétlen vagyok (bármiben, pl. fiúk, suli, munka, akármi).

Tudom, féltékeny vagyok. De mit tehetnék, hogy ne legyek az a legjobb barátnőmre? :/

20/L



2015. febr. 18. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
hú, sajnos nem tudom, de szerintem 300-400 lehet kábé..
2015. febr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem teljesen természetes dolog, végül is valahol szerintem a legtöbben "irigyek" vagyunk a nálunk valamiben sikeresebbekre (legfeljebb páran letagadják), és rosszul esik, ha másnak összejön valami, nekünk meg nem. Aki letagadja, hogy ő sose irigy senkire/semmire, az hazudik. Tudom, hogy nehéz, de próbáld úgy alakítani a dolgaidat, hogy neked is nagyobb esélyed legyen a sikerre.
2015. febr. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Linó03 ***** válasza:
Én hogyha nem tudom félretenni a féltékenységet, akármennyire is szeretném, akkor azt mondom, igen, féltékeny vagyok, és sorolom, hogy mi minden miatt. Ha egy kicsit még el is túlzom a felsorolást, akkor általában utána megnyugszom. Nekem ez szokott beválni, persze ez nem általános megoldás, csak az aktuális helyzeten segít.
2015. febr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Linó03 ***** válasza:
*féltékenységet/irigységet
2015. febr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes dolog.
2015. febr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!